İstanbul Bilgi ÜniversitesiTürkiye’de yüksek öğrenim hayatına yeni bir soluk getirmek düşüncesi ile bilgi Eğitim ve Kültür Vakfı tarafımca kurulan ve faaliyetlerine 1996 yılında başlayan İstanbul Bilgi Üniversitesi bilimin temel amacı insanın mutluluğu olduğuna inanarak yola çıkmış ve kurucularının farklı inanç düşünce ve hayat biçimlerinin karşılıklı anlayış ve hoşgörü içinde birlikte yaşandığı zaman değerli olduğuna inanmıştır. Bu yükseköğrenim kurumunda eğitim almak geleceği hazırlanmak farklı görüş düşünceleri saygı göstermek amacıyla Bilgi Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, direk bağlanma numarası ve üniversitenin sağladığı eğitim avantajları hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Bilgi Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 0 428

Üniversite öğrencilerine sorumluluk alan olayları sorgulayan, özgür düşünebilen hızlı tempoda çalışan ve bunu eğlenerek yapan bireyler olmaları için çalışmaktadır. Bilgi almak amacıyla kültürel altyapısı kuvvetlenmiş ne istediğini bilen mesleki becerilerini eğitim alırken edinmeye başlayan daha sonra iş dünyasına katılan bireylerin İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde kendini geliştirerek iş dünyasına girdiklerinde Profesyoneller olarak hayata adım atacaklarını iddia etmektedir.

Bilgi Üniversitesi telefon numarası

444 0 428

Eğitim Kurumu’nun öğrencilere sağladığı fırsatlar öğrenim araştırma bilgide yaşam uluslararası öğrenciler, aday ,öğrenciler, misafir öğrenciler, yatay geçiş yurtdışı dil programı ikili değişim programı, Erasmus değişim programı diploma tamamlama, ikili değişim programı gibi merak ettiğiniz konular için üniversitenin çağrı merkezi telefon numarası 444 0 428 günün her saatinde aranarak bilgi edinme hakkınızı kullanabilirsiniz.
Gerçek bir üniversite deneyimi sunan İstanbul Bilgi Üniversitesi öğrencilerin sadece iş hayatına hazırlanması değil aynı zamanda yaşadıkları topluma karşı sorumluluk sahibi kaygıları endişeleri paylaşan çözüm üretmeye çalışan bireyler olmasını hedeflemektedir.BİLGİ ÜNİ.

BİLGİ ÜNİ.

Bilgi Üniversitesi Aktiviteleri

Üniversitede Eğitim alan öğrenciler sivil toplum kuruluşlarına katılabilir. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir, araştırma merkezlerinde aktif olarak çalışıp proje üretebilir. Ayrıca şehir içinde bulunan kuruluşların mimari ödüllü kampüslerinde bilimsel ve kültürel etkinliklere katılma hakkı elde eder.

İstanbul Bilgi Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 0 428

Bu Yüksek Öğrenim Kurumu hakkında bilgi almak aday öğrencilerin yapması gerekenler merak ettikleri konular dünyada mevcut öğrencilerin bilgi edinmek amacıyla aklına takılan sorular, lisansüstü çalışma kuralları, mezun öğrencilerin üniversite ile ilgili iş ve işlemleri ya da üniversitede çalışan çalışmayı düşünen kişilerin konuyla ilgili ayrıntılı bilgi almak amacıyla eğitim kurumunun Web Sitesi de sizlere yön gösterecektir.

Bilgi Üniversitesi öğrenim ücretleri

İstanbul Bilgi Üniversitesi faaliyetleri ilgi almak amacıyla İdari Bilimler, öğrenci işleri, doktora çalışmaları, davranış ve etik kuralları yönetmelikler ve yönergeler, sanat eserleri üniversitenin yayınları, iş fırsatları, ihaleler, Bilgi Üniversitesi öğrenim ücretleri daha aklınıza gelebilecek her konuda Bilgi Üniversitesi tel no arayarak gerekli bilgilendirme size yapılacaktır.

Bilgi Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Üniversite hakkında düşündüklerinizi eleştirilerinizi görüş ve önerilerinizi konu altına yorum olarak yazabilirsiniz. Unutmayın, yazdıklarınız bu kurumu düşünen adaylar için yönlendirici olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 701 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status