İstanbul Arel Üniversitesi2007 yılında eğitim faaliyetlerine başlayan Yüksek Öğretim Kurumu Gözükara Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından kurularak Türk yüksek öğrenimini kazandırılmıştır. Sizlere Arel Üniversitesi telefon numarası, Arel Üniversitesi Çağrı Merkezi telefonu, Arel Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası ve üniversitenin faaliyetleri hakkında bilgilendirme yapacağız.

Arel Üniversitesi 5 tane fakülte, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri yüksek okulları bulunan yüksekokullara sahiptir. Ayrıca sosyal bilimler ve fen bilimleri enstitülerinde eğitim alma fırsatı sunmaktadır.

İstanbul Arel Üniversitesi Akademik eğitim yılına 2008 2009 yılında mezun vererek başladı. Bugün 15 bin civarında öğrenci mezun etmiştir. Üniversitenin iki tane yerleşkesi bulunmaktadır. biri Sefaköy yerleşkesi diğeri Tepekent yerleşkesidir.

Büyükçekmece Gölü kıyısında Uydukent içerisinde bulunan Tepekent yerleşkesi oldukça geniş bir alana sahiptir. Fakülteler ve 4 yıllık eğitim veren yüksek okullar bu yerleşke içindedir.

Arel Üniversitesi telefon numarası kaç

Arel Üniversitesi hakkında bilgi almak ya da merak edilen konular ile ilgili soru sormak istiyorsanız Arel Üniversitesi telefon no 0850 850 Arel tuşlanmalıdır. Yani Arel kelimesinin yerine 27 35 numaralarını tuşlayabilirsiniz. Sefaköy veTepekent yerleşkeleri içindeki fakülteler birimler bölümler ve diğer konular için Arel Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 0850 850 27 35 olarak hizmet vermektedir.Arel Üniversitesi

Arel Üniversitesi

Arel Üniversitesi

Arel Üniversitesi’nde Tıp fakültesi, mühendislik-mimarlık fakültesi, İletişim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler, Güzel Sanatlar, fen edebiyat fakülteleri bulunmaktadır. Bu fakültelerde farklı bölümler öğrencilere bilgilendirme yapmaktadır. Üniversite aynı zamanda uluslararası ofis, Erasmus programı, eğitim öğretim bilgi sistemi ile de eğitim alan öğrencilerine destek vermektedir. Üniversitenin öğrenci evleri,  öğrenci konseyi, Spor Merkezi, öğrenci kulüpleri, Arel radyosu, restoranlar, cafeler, yerleşkeler, Arel Üniversitesi taban puanları Arel Üniversitesi öğrenim ücretleri gibi merak edilen konular için iletişim telefon numarası aranmalıdır.

Ayrıca üniversitenin idari bilimleri ile iletişime geçmek amacıyla da İstanbul Arel Üniversitesi tel no aranarak Sağlık Kültür ve spor dairesi Personel Daire Başkanlığı Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı kütüphane ve dökümantasyon Daire Başkanlığı idari ve mali işler bilgi işlem basın tanıtım ve Halkla İlişkiler Genel Sekreterlik ile iletişime geçerek sormak istediğiniz öğrenmek istediğiniz konuları sorabilirsiniz.

Arel Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

İstanbul’un önemli özel üniversitelerinden biri olan bu Eğitim Kurumu ile ilgili düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 681 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status