İstanbul Adliyesi İletişim BilgileriAdalet sarayı olarak hizmet veren antibiotic purchase İstanbul adliyesi cialis purchase duruşma salonları, hâkim ve savcıların odaları ve birçok bölüm yer almaktadır. Modern mimari ve Türk mimarisinin birleşmesiyle oluşmaktadır.

Adres Bilgileri

Şişlide yer alan adliye adres: Çağlayan meydanı Şişli merkez mahallesi Abide-i Hürriyet caddesi no: 223 Şişli İstanbul’da bulunmaktadır. İstanbul Avrupa yakasında bulunmaktadır.Hangi Araçlar Kullanılarak Gidilir

generic doxycycline
Avrupa yakasında bulunan adliye Anadolu yakasından gemi ile karşıya geçilerek ya da metrobüs ile çok rahat ulaşım sağlayabilirsiniz. Avrupa yakasından Otobüs, metro ve özel araçlarınızla çok rahat iletişim sağlayabilirsiniz.

Telefon Numaraları

İstanbul Şişlide bulunan Adliye telefon numarası: 0212 375 75 75 olarak bilinmektedir. İletişim bilgileri internet sitesinde mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Gelir İdaresi Başkanlığı İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Gelir İdaresi Başkanlığı, iletişim ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 78 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status