İSKİ Telefon Numarasıİski Çağrı Merkezi İletişim Numarası Telefon Numarası

İSKİ iletişim numarasını öğrenmek için doğru adrestesiniz.  İstanbul su ve kanalizasyon işleri tel no kaç, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, İski Müşteri iletişim tel, İski Telefon Numarası gibi sürekli olarak yapılan aramaları cevaplamak için bu yazımızı hazırladık. İstanbul su ve kanalizasyon işleri görevini yürüten ve kısa adı İSKİ olan belediye teşkilatı 1981 yılında kurulmuş bağımsız bütçeli bir kuruluş olarak hizmet vermektedir. İSKİ Alo 185 doxycyclin online

İSKİ Hakkında bilgi

Brand Cialis purchase
İSKİ iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası çok sık aranmaktadır. Çünkü dünyadaki pek çok ülkeden daha fazla nüfusa sahip olan İstanbul yeni altyapısı ile ilgili sorunlarda bilgi paylaşımlarında mutlaka İSKİ telefon numarası aranmaktadır. Ancak İSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası tam olarak bilinmediği için İstanbullu vatandaşlar İstanbul su kanalizasyon işleri telefon numarası kaç, nereden bulabilirim, nasıl arayabilirim, kiminle görüşebilirim diye araştırma yapmaktadır. Bizde bu amaçla İstanbulluların su ve kanalizasyon işleri ile ilgili arayabilecekleri telefon numarasını paylaşmak istedik.İSKİ telefon numarası kaç?

İstanbul’un su yönetiminin en iyi şekilde organize etmekle yükümlü olan eski kaynaklarının 198’ini yüzeysel su kaynaklarından temin etmektedir, yani yağışlarla elde edilen sulardan dolan doğal göller ve barajlar sayesinde İstanbullular su ihtiyacını karşılamaya çalışılmaktadır. İstanbullular İSKİ’nin su hizmetlerinden faydalanmak için atık su ya da su abonesi olmak zorundadır. Su sayaçları mekanik ya da kartlı sayaçlar yardımı ile belirlenmektedir. Eski aboneler ile sözleşme imzalayarak köy, iş yeri, şantiye, ev, sanayi gibi yerleşim birimlerine su götürmektedir. Aynı zamanda bu sudan çıkan atıkların da kanallar yardımıyla toplama görevini de yürütmektedir. Bu görevi yürüten İSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası sürekli aranmakta ve abonelerin sorularına cevap vermektedir.

İSKİ müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? buy prozac online

İSKİ telefon numarası oldukça kolay özel bir numaradır. Alo 185 numara ile her türlü fatura ödeme, arıza, şikayet, fatura sorgulama, su kesintisi öğrenme, tarife ücretleri gibi aklınıza gelebilecek her konu hakkında bilgi alabilirsiniz. İSKİ Alo 185 çağrı merkezi sizlere günün her saatinde merak ettiğiniz soruların cevaplarını yardımcı olacaktır. Türkiye’den bütün telefonlardan 185 tutuklandığı zaman İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası sizin her türlü sorununuza çözüm bulmak için yardımcı olacak not alacaktır.

İSKİ Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

İSKİ ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşımı yapmayı düşünüyorsanız, hizmetleri ile ilgili eleştirilerinizi konu altına paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Diyanet - Alo Fetva telefon numarası başlıklı makalemizde Alo Fetva Hattı kaç, Alo Fetva kaç ve Alo Fetva telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 6574 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. Betul dedi ki:

  Ben boyle rezillik gormedim. Istanbulun gobeginde 3 gundur su yok. 13:00 gelicek dendi ama hala gelemdi. Bu ne rezilliktir ya. Iski cagri merkezine bile ulasilmiyor

 2. Ankara dedi ki:

  Türkiye içi sabit telefon numarası 0312 616 13 92 ve 93 i arayın.

 3. admin dedi ki:

  Memnun musunuz, şikayetleriniz var mı?

  • Asuman dogan dedi ki:

   Yahu neyinden memnun olalım habire su kesintisi yaşıyoruz

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status