İskenderun Teknik Üniversitesi İletişim Bilgileriİskenderun Teknik Üniversitesine ulaşabilmek için üniversitenin ulaşım bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır.
Brand Cialis order

İskenderun Teknik Üniversitesine Nasıl Ulaşabilirim?

Üniversitenin her bölümünün kendi içerisinde bir telefon ve mail adresi bulunmaktadır. Eğer iletişim prozac online bilgilerine ulaşmak isterseniz Üniversitenin ana sayfasını ziyaret ederek istediğiniz bölüme ulaşabilmeniz mümkün olmaktadır.İskenderun Teknik Üniversitesi Nasıl Gidilir?

İskenderun Teknik Üniversitesi nolvadex cheap iletişim bilgileri birbirinden farklı olmaktadır. İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlük iletişim adresi, Merkez Kampüs, 31200, İskenderun, Hatay, Türkiye. Öğrenci işleri iletişim bilgileri, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez Kampüs, 31200, İskenderun, Hatay, Türkiye. Bilgi işlem iletişim bilgileri, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Merkez Kampüs, 31200, İskenderun, Hatay, Türkiye. Devlet konservatuarı iletişim bilgileri, Yaşar doğu caddesi Meydan Mahallesi No: 53, 31200, İskenderun, Hatay olmaktadır.  İskenderun birimlerinden herhangi birisine gitmek için otobüs kullanılabilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Milas Belediyesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Milas Belediyesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 77 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status