İş Bankası Telefon Numarası30Türkiye İş Bankası Anonim Şirketi olarak geçmişi Cumhuriyet’in kuruluş yıllarına kadar giden ve Atatürk tarafından kurulan İş Bankası telefon numarası nedir, iletişim bilgileri nelerdir? Sizlere yardımcı olacağız. Şu anda ülkemizde ticari ve bireysel bankacılık hizmetleri sunarak en büyük özel banka konumunda bulunan İş Bankası, Cumhuriyet döneminde kurulmuş ilk milli banka özelliğini taşımaktadır. The Banker dergisine göre Haziran 2014 verilerine göre aktif büyüklüğüne göre değerlendirilen ve Dünyanın en büyük 118. bankası özelliğini taşıyan İş bankası 7′ den 77′ ye Türk halkı tarafından bilinen sevilen ve hizmet alınan finans kurumları arasındadır. Bu sebeple İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası, çağrı merkezi telefon numarası kesinlikle herkes tarafından not edilmeli ihtiyaç olduğu durumda aranmalıdır.

İş Bankası hakkında bilgi

Bugün 1500′ e yakın şubesi 6 binden fazla bankamatik hizmeti ve 25 bin civarında çalışanı ile Türkiye’nin en büyük özel bankası özelliğini taşıyan firma aynı zamanda Almanya’da, Rusya’da iştirakleri bulunan önemli bir finans kurumudur.

İş Bankası telefon numarası kaç?

Türkiye’nin en önemli bankacılık faaliyetlerini yürüten İş Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 724 0724 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca internet bankacılığı avantajlarını kullanarak web sitesi aracılığıyla de telefona gerek kalmaksızın bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Anında bankacılık adı verilen sistem sayesinde İş Bankası müşteri temsilcileri sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Eğer yatırımcı ilişkileri insan kaynakları bankacılık hizmetleri için İş Bankası telefon numarası nedir, kaçtır, diyorsanız sürdürülebilir bankacılık hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız 0850 724 0 724 numaralı telefon numarasını arayabilirsiniz. Maximum kart telefon numarası da aynı numaradan aranaıp sorulabilir.

  İş Bankası  iletişim bilgileri

Sizlere kaliteli hizmet verebilmek amacına yönelik olarak her türlü yakınma eleştiri öneri teşekkür şikayet için İş Bankası direk bağlanma telefon numarası 0212 316 0404 numaralı Faks’dan doğrudan yazarak iletebilirsiniz. İş Bankası faks numarası 0212 316 0404 olarak hizmet vermektedir. Her türlü konuda düşüncenizi rahatlıkla yazarak fakslayabilirsiniz. Sizlerin dilekçelerine kesinlikle dönüş yapılacaktır. Sizin geri dönüşleriniz bankanın çalışmasını hızlandıracak ve çalışmalarına ışık tutacaktır.İŞ BANKASI

İŞ BANKASI

İş Bankası direk bağlanma telefon numarası kaç?

İster KOBİ bankacılığı, ister özel bankacılık, ister bireysel bankacılık ya da ticari bankacılık hizmetlerinden faydalanıyorsanız faydalanmak istiyorsanız ya da kredi kartınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadıysanız Maximum kart telefon numarası olarak da 0850 724 0724 numaralı müşteri hizmetleri çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Maximum kart telefon numarası kaç?

İş Bankası’nın kredi kartı olan Maximum kart telefon numarası, İş Bankası telefon numarası ile aynıdır. Aradığınız zaman bankanın çağrı merkezi sizi yönlendirecek gerekli yönlendirmelere göre hareket ederek kredi kartı ile ilgili hızlı bağlanma fırsatını kullanıp Maximum Kart sorunlarınızı 0850 724 0 724 numaralı telefondan iletebileceksiniz.
Garanti Bankası Direk Bağlanma Telefon Numarası meraklıları içinde bu linki hazırladık.

Türkiye İş Bankası hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türkiye’nin ilk milli, daha sonra özelleşen en büyük özel Bankası konumundaki İş Bankası iletişim bilgileri ve diğer hizmetleri ile ilgili olarak görüş, düşünce ve önerilerinizi konu altına yazıp paylaşabilirsiniz.
İş bankası İletişim numarası 0850 724 0 724

Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Halkbank direk bağlanma telefon numarası, Halkbank diyalog tel no ve Halkbank iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 708 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status