İGDAŞ telefon numarası



İGDAŞ Müşteri Hizmetleri telefon numarası İstanbul gaz dağıtım Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi kısa adı İGDAŞ olarak anılmaktadır. 1986 tarihinde kurulan istanbulluların insan sağlığına ve çevreye uygun enerji kaynağı olarak kabul edilen doğalgaz hizmeti veren bir birimdir. 1994 yılında hızlı bir şekilde kuruluş aşaması tamamlanan ve İstanbul halkına en iyi hizmeti vermek için çalışmalarına devam eden İGDAŞ telefon numarası İGDAŞ arıza tel no en çok merak edilen konular arasındadır. Bizler de sizlere müşteri hizmetlerine sorarak sabit ödeme sistemi ısı danışma hakkında bilgi alma ilaç ve teknolojileri ile ilgili çalışmaları öğrenmek için hangi numarayı aramanız gerektiğini kısa anlatım.

İgdaş iletişim merkezi

Alo 153 olarak hizmet vermektedir. İstanbul’da milyonları geçen abone sayısıyla dikkat çeken kurum sizlere İhtiyacınız olan her türlü desteği sağlamaktadır. İstanbul koskoca bir şehir olması sebebiyle elbette bazı durumlarda istenmeyen durumlar yaşanabilir. Doğalgaz ilk işlemleri için ne yapılır, neler yapılması gerekir burayı arayarak sorabilirsiniz. Doğalgaz çağrı merkezi telefon numarası müşterilerine çok değer veren kurum onların her türlü sorun istek ve şikayetleri değerlendirmek amacıyla Alo 153 doğalgaz çağrı merkezi aracılığıyla destek sağlamaktadır. Çağrı merkezi bütün müşterilerinin şikayetlerini isteklerini taleplerini günün her saatinde dikkate almaktadır. Yaptığınız her türlü başvuruyu en etkili en doğru ve en süratli bir şekilde eğerlendirilmektedir.

İGDAŞ çağrı merkezi telefonu

İGDAŞ çağrı merkezi telefon numarası kaç diye merak edenlere bu konu hakkında yaptığımız araştırmaya paylaştık. İGDAŞ başvuru süreci nasıl olur. Öncelikle Alo 153 iletişim merkezine sözlü olarak arama yapmalısınız. Hizmet binalarında bulunan beyaz masalara da ister vekiliniz aracılığı ile isterseniz bizzat yüzyüze görüşebilirsiniz. İnternet web sitesi aracılığıyla müşteri öneri, talep, şikayet formu dondurma suretiyle de iletişime geçebilirsiniz. Sizin her türlü şikayet istek ve öneri  talepleriniz değerlendirilir ve sizlere çözüm üretilmeye çalışanlar.



İGDAŞ Müşteri Hizmetleri  abonelik işlemleriniz hakkında bilgi verebilir. İGDAŞ borç sorgulama İGDAŞ online abonelik, İGDAŞ tüketim noktası gibi konular için sizlere müşteri hizmetleri çağrı merkezi gerekli desteği sağlamaktadır. İGDAŞ fatura ödeme hakkında bilgi almak amacıyla randevu sistemine giriş yaparak konuyla ilgili bilgi almak amacıyla müşteri temsilcileri ile görüşmemizde fayda var.

İGDAŞ

İGDAŞ

İGDAŞ telefon numarası Alo 153 larak hizmet vermektedir ancak Eğer istanbul dışındayken bu kurumun iletişim merkezi ile görüşmek istiyorsanız 0212 153 00 00 numaralı telefona aramamız gerektiğini hatırlatalım.

Doğalgaz acil telefon numarası kaç

Eğer evinizde Gaz kokusu varsa hemen Alo doğalgaz acil telefon numarası 187 aranmalıdır. Bu süre içerisinde kesinlikle Ateş yakmayınız. Fişi prize takmayınız. Mum, elektrik yapmayınız. Doğalgazı kapalı konuma getiriniz kapı zilinin gerekirse kullanmayınız. Telefon kullanmayınız. Bunun için dışarıya çıkın ya da komşumuzdan İGDAŞ 187 doğalgaz acil hattı arayın. Hiçbir tesisata müdahale etmeyin.

Acil durumlarda aranması gereken telefon numaraları

İtfaiye telefon numarası 110

Acil yardım ambulansı telefon numarası 112

Polis imdat telefon numarası 155

Doğalgaz acil imdat telefon numarası 187

olduğunu hatırlatalım.

Bir önceki yazımız olan Ayedaş Telefon Numarası Kaç? başlıklı makalemizde Ayedaş, Ayedaş Elektrik ve Ayedaş Elektrik müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.



Bu yazı 1174 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status