İETT WhatsApp ihbar hattıİstanbul Büyükşehir Belediyesi şehir içi yolcu taşıma birimi İETT WhatsApp iletişim hattı kaç? İhtiyacımız olduğu zaman hangi numarayı aramamız gerekiyor diye düşünüyorsunuz.

İstanbul otobüs işletmesi, İstanbulkart ve diğer konular hakkında bilgi edinmeniz amacıyla yaptığımız araştırmayı paylaşacağız. İstanbul otobüs işletmeleri Anonim Şirketi İstanbul’da vatandaşların toplu ulaşımı için gerekli bütün hazırlıkları yaparak hizmetinin en iyi şekilde yerine getirmeye çalışmaktadır.

İETT WhatsApp Telefonu

Sizden herhangi bir konuda bilgi almak amacıyla WhatsApp ihbar hattı ile ücret tarifesi,  kartlar hakkında bilgi otobüs kullanımı kayıp eşya gibi durumlarda ihtiyacımızı gidermek için arayabilirsiniz.

İETT telefon numarası kaç?

İETT WhatsApp numarası 0 552 215 300 34 olarak hizmet vermektedir. 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçerek sorunların çözülmesine imkan vermektedir.

İETT WhatsApp iletişim hattı kaç?

Beyaz Masa adı verilen ve her türlü sorunun çözümü için uğraşılan birim sizlerin her türlü sorunlarına gerekli cevabı verecektir. Eğer herhangi bir eşyanızın otobüste unuttuysanız ya da kart ücretler hakkında bilgi almak istiyorsanız kartlar ile ilgili merak ettiğiniz durumlar varsa İETT WhatsApp telefonu sizlere gerekli bilgilendirme yapacaktır.İETT müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

İstanbul Elektrik, havagazı, troleybüs geçmişi bulunan kurum kendini yenileyerek sürekli çalışmaktadır. Toplu taşım da bazen istenmeyen durumlar meydana meydana gelebilir. Bu sorunların giderilmesi amacıyla iletişim bilgilerinin kullanmanızda fayda var.  İETT müşteri hizmetleri telefon numarası  0212 372 22 22  ya da ALO 153 

Sizlerin şikayetleri ele alınacak gerekli durumlarda düzeltme yoluna gidilecektir. İstanbulkart hakkında eleştirileriniz şikayetlerinizi İETT WhatsApp ihbar hattı aracılığı ile duyabilirsiniz. Başvurularınızın sorgulamasını yapabilirsiniz. Başvuru takibini öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 404 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status