Hürriyet müşteri hizmetleri telefon numarası kaçTürkiye’nin en köklü Medya organlarından biri olan Hürriyet Gazetesi geçmişten geleceğe hızla yol alan önemli bir medya devidir. Hürriyet müşteri hizmetleri telefon numarası kaç en çok merak edilen aranan sorulan numaralar arasındadır. Çünkü ilan verme, haber gönderme, haber alma, abonelik aklınıza gelebilecek o kadar fazla geniş sektörde yelpazede hizmet vermektedir ki doğal olarak böyle büyük bir ailenin büyük bir müşteri potansiyeli bulunmaktadır. En çok aranan sorular, eleştiriler şikayet edilen öneri gönderilen Hürriyet son olarak teknolojiye uyumlu web siteleri ile müşterilerine hizmet vermeye çalışmaktadır.

Hürriyet çağrı merkezi telefon numarası kaç

Hürriyet Emlak sektöründe otomobil sektöründe kariyer, iş fırsatları sektöründe fırsat yakalama anlamında ve kadınlara yönelik web siteleri aracılığı ile müşterilerine çok geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Hürriyet Gazetesi Hürriyet ailesi günden güne büyümektedir. Türkiye’de en büyük medya kuruluşu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. 1948 tarihinden beri sürekli Türk Medya sektöründe hizmet veren Hürriyet gazetesi Doğan yayın grubuna dahildir. Doğan Holding içerisinde Türk basın tarihinin temel taşlarını teşkil eden Hürriyet Gazetesi Türk okullarına çağın en modern hizmetlerini sunmaktadır. Basılı medya devam etmektedir, ancak hizmetler doğal olarak teknoloji ile birlikte internet haberciliğine kaymıştır. Görsel medya olarak da televizyon grupları ile yayın hayatına devam etmektedir.HG

HG

Hürriyet müşteri hizmetleri, telefon numarası kaç

Hürriyet gazetesi okur iletişim hattı 0850 224 0222 olduğunu hatırlatalım. Buradan her türlü sorumuza cevap verilecektir, eleştirileriniz, önerileriniz, beklentileriniz istekleriniz 7 gün 24 saat ücretsiz Hürriyet gazetesi çağrı merkezi telefon numarası aranarak söylenebilir. Ayrıca genel merkez Hürriyet telefon numarası 0212 677 00 00

Hürriyet fax numarası kaç

Hürriyet fax numarası 0212 677 08 46 olduğunu hatırlatalım ihtiyaç durumunda bu numaraları kullanabilirsiniz. Hürriyet Türkiye’nin hemen hemen her noktasında olaylara anında ulaşacak muhabir aynada hâkimdir. Doğan Haber Ajansı ile Hürriyet gazetesi Türkiye’de bütün olan bitenden herkesi haberdar etmektedir, sizde gerek haber vermek gerek haber sormak, gerekse insan kaynaklarında yer bulmak için müşteri hizmetleri telefon numarasından faydalanabilirsiniz. Hürriyet gazetesi Müşteri Hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü bilgi iletişim öğeleri, tek sorun çözümü için cevap vermeye hazır beklemektedir. Bu fırsatı değerlendirmek için eğer dilerseniz e posta servisini de kullanabilirsiniz. Hürriyet’in organizasyonlarından faydalanabilirsiniz.

Hürriyet reklam servisi telefon numarası kaç

Reklam seri ilan fırsat reklamları otomobil emlak alım satım reklam ya da yeni bir iş fırsatı arıyorsanız Hürriyet çağrı merkezi telefon numarası 0850 224 0222 hattını arayıp bilgilerine yapabilirsiniz.Bu yazı 786 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status