HTC Müşteri Hizmetleri telefon numarasıHTC Müşteri Hizmetleri telefon numarası hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.
Uzakdoğu ülkelerinden Tayvan menşeili HTC Müşteri Hizmetleri telefon numarası kaç ürünleri ile ilgileniyorum, satın almak istiyorum, kampanyaları öğreneceğim, bayilik alacağım gibi araştırma yapan kullanıcıların HTC firması hakkında ilgilenmesi için bu yazıyı hazırladık. 1997 senesinde faaliyete geçen Mobil iletişim operatörüne uygun ürünler üretmektedir. Önceleri Windows Mobile fazla akıllı telefonlar üretim yapan firma daha sonra Windows Phone tabanlı cihazlarda üretmeye başladı.

HTC firması hakkında bilgi

Bu güçlü firma Android mobil cihaz platformunun geliştirilmesine katkı sağladı. HTC Android mobil cihaz platformunun ilk kez kullanan telefon üretici firmalar oldukça kaliteli sağlam dayanıklı ürünleri piyasaya sunarak rekabetçi anlayışla piyasada tutulan Tayvan  firması Türkiye’de de büyük ilgi görmektedir. Bu sebeple Türk teknoloji kullanıcıları HTC telefon numarası hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. HTC ürünleri hakkında yaşadıkları sorunları beklentileri kampanyaları ile ilgili firmanın bilgilerine ulaşmak için HTC çağrı merkezi telefon numarası merak edilmektedir. HTC Destek 0(850) 222 1 585

htc

htc

2012 senesinde Apple Samsung ve HTC rekabete girmiş dünya pazarında bu sektörden pay almak için yarışa girmiştir. Teknoloji devlerinden biri olan bu marka ürünleri de Türk kullanıcıları tarafından büyük talep görmüş ve tercih edilmektedir.HTC çağrı merkezi telefon numarası kaç

HTC kullanıcıları web sitesinden interaktif yardım alabileceği gibi yetkili servislerden bilgi alabilir, teknik servis cihaz takip sistemi ile doğrudan ürünleri hakkında bilgi alabilirler. HTC markası hakkında bilgi almak şikayette bulunmak yeni çıkan ürünler hakkında soru sormak önerilerde bulunmak temennilerde bulunmak amacıyla HTC Müşteri Hizmetleri telefon numarası aranabilir.

HTC telefon numarası 216 282 15 00 olarak hizmet vermektedir.

Akıllı telefon modelleri Türkiye’de yoğun talep görmektedir.  HTC yetkili destek veren firma telefon numarası 850 222 1 585 numaralı telefondur. Gerekli durumlarda arayabilirsiniz.

HTC hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu kaliteli marka kullanıcıları HTC ürünleri ile ilgili yorumlar yapabilir. HTC ürünlerinden satın almak isteyenler faydalanabilir, tavsiye eder misiniz hangi sorunlar var herhangi bir sorun yaşıyor musunuz, hangi ürünleri beğendiniz olumlu ya da olumsuz yönlerini aşağıdaki yorum bölümüne yazarak tartışma yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1493 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. Hasan huseyin onder dedi ki:

  Htc telefon aldım verdiğim paraya yazık parayı kayıp etsem bu kadar üzülmezdim

 2. Mustafa doğan SERT dedi ki:

  Htc markasından memnun degilim adamlar telefonlarına sahip cıkmıyor yetkili birileriyleriyle konusamiyoz telefonu ondan ona aktarıyolar.

 3. adnan dedi ki:

  2 yıla yakın bir zaman önce eşime HTC marka bir telefon aldık cihazda bir sorun oluştu ilgili servise verdik ankarada cihaz geri geldi ama cihazda sıkıntı hep aynı yine tekrar verdik bu sefer cihazda bazı yerlerinde deforme olmuş bir şekilde geldi bu işlem 3-4 kez tekrarlandı şu an dahi telefon ilgili serviste müşteri hizmetlerini arayıncada anket yapıyor muşteriyi memnun etmiyorda 5 aydır telefonsuzuz vede mağdur bırakıyorsunuz nasıl bir markasınız nasıl bir şirketsiniz anlamış değiliz bize bişi deyinde atalım çöpe kardeşim

 4. osnan delihasanoglu dedi ki:

  Merhaba HTC genel merkezi sizden bilgi almak istiyorum neden HTC m8 m9m10 modellerine Windows programını kullanmadiniz ben 6yıldır HTC m8 HTC hd2kullandım özellikle hd 2den çok memnunum sizden ricam HTC modellerine Windows programr amini görmek istiyorum anroit cihazları donduruyor çabuk bozuluyor (HTC Tayvan şirketine gönderilmesini sizde rica ediyorum) sizlere hayırlı bayramlar

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status