HDI Sigorta Müşteri Destek Hattı Ülkemize son zamanlarda yerde sigorta şirketlerinin hisselerini satın alarak sigortacılıktan devrim yapan dünyaca ünlü gruplardan biri olan Almanya’da faaliyetlerini yürüten önemli Talanx Group ailesine ait olan HDI Sigorta Müşteri Destek Hattı konusunda bilgilendirme yazısı hazırladık. Bu sigorta da diğer büyük sigortalılarımız gibi Türkiye genelinde Sigortacılık hizmeti sunarak en etkili ve ekonomik olanakları müşterileri ile buluşturmaya çalışıyor.

HDI Sigorta Hakkında Bilgi

HDI sigorta kurumsal kimliğini çok kısa zaman zarfında bitirerek başta Marmara, Ege, İç Anadolu, Karadeniz, Güneydoğu Anadolu,  Orta Anadolu, Akdeniz, Samsun, İstanbul bölge müdürlükleri ile birlikte uzman olan acentelerin üstün çalışmaları sayesinde her sektöre ait Sigortacılık hizmeti yapmaktadır. Dünyaca ünlü Talanx Group enternasyonal AG kolu olan firmanın faaliyetleri dünya genelinde hayat sigortası, kaza sigortası, mülk sigortası üzerinde yoğunlaşarak 15 ülkede 8 milyondan fazla müşteriye hizmet vermektedir. Almanya’nın önde gelen köklü sigorta gruplarından biri olan HDI, Türkiye’de de hızlı bir giriş yaparak önemli işlere imza atmaktadır.

HDI Sigorta telefon numarası kaç

Türkiye’de 10 yılı aşkın süredir her türlü sigortacılık hizmetlerinde faaliyette bulunan HD Sigorta telefon numarası 444 8 434 olarak müşterilerine destek sağlamaktadır. Türkiye’de farklı Sigortacılık anlayışı ile tutkulu çalışarak sektöre önemli oranda yön verme özelliği taşıyan HDI sigorta her ihtiyaca yönelik farklı çözümler sunmaktadır. Katılımcılık, yaratıcılık ve güvenilirlik en önemli değerleri arasında yer alan firmanın ülkemizin her noktasında uzman ve profesyonel acenteleri aracılığıyla hizmet vermektedir.HDI Sigorta

HDI Sigorta

HDI Sigorta iletişim hattı nedir

Her türlü iletişim fırsatı sunan sigorta şirketinin online işlemler bölümü bulunan web sitesinden trafik sigortası sorgulanabilir, hasar ihbarında bulunabilir, trafik sigortası teklifi alınabilir. Eğer bunlarla uğraşmak istemiyorsanız HDI Sigorta’nın telefon numarası aranarak müşteri temsilcileri aracılığıyla bütün işlemler sizlere nasıl yapılacağı anlatılarak kolayca çözüm üretilir. Diğer Sigorta şirketlerinde çok kullanış kullanılmayan ancak avantajları acenteler tarafından çok iyi bilinen firma farklı ilginç sigortacılık anlayışı ile günden güne büyümektedir. Hızlı destek istasyonu avantajları nedir, öğrenmek için HDI sigorta iletişim hattını kullanmanı tavsiye ederim. HDI kolay hat akışı adı verilen sistem sayesinde telefonla 484 8 434 numaralı hat arandığı takdirde hasar işlemleriniz, yol yardım, kasko, trafik, konut işyeri sigortaları ilgili her türlü konuda sizlere kolayca destek sağlanmaktadır.

Ayrıca dilerseniz akıllı telefonlarınıza HDImobil uygulama indirilerek daha hızlı ve etkili hizmet alabilirsiniz.

HDI sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

10 yıldan beri Türkiye’de Sigortacılık faaliyetlerini yürütmekte olan firma hakkındaki görüş öneri, istek, dilek ve yorumlarınızı alt taraftaki mesaj bölümüne yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acıbadem Sigorta Telefon Numarası başlıklı makalemizde Acıbadem Sigorta, Acıbadem Sigorta iletişim tel ve Acıbadem Sigorta Müşteri İletişim Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 858 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status