Haznedar Medicana Hastanesi iletişim telefon numarasıBağcılar Caddesi üzerinde yer alan Haznedar Medicana Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası hekimleri faaliyetleri hizmetler hakkında merak edilen konuları ele alacağız. Sağlık sorunlarınız varsa önemli sağlık kurumundan tedavi alabilirsiniz.

Obezite sorununuz, estetik bir görünümünüz sorunsa bunu düzeltmek için kurumla iletişime geçebilirsiniz. Halk arasında kötü bir hastalık olarak kabul edilen prostat tedavisi için, göz tembelliği tedavisi olmak amacıyla Haznedar Medicana Hastanesi iletişim tel no aranmalı ve randevu alınmalıdır. Eğer randevu almak istiyorsanız aramanız gereken telefon numarası 0850 460 63 34 olduğunu not edin. Günün her saatinde aradığınızda müşteri temsilcileri her konuda sizleri bilgilendirecek.

Yaklaşık 3 bin 100 metrekare kapalı alana sahip olan 48 yatak kapasitesi bulunan hastanede 7 tane dahiliye yoğun bakım ünitesi bulunmaktadır. Sekiz tane cerrahi yoğun bakım ünitesi, bir tane de koroner yoğun bakım birimi hizmet vermektedir.

Yenidoğan yoğun bakımı için ise üç tane yatak kapasitesi mevcuttur. Hastanede 30’dan fazla uzman doktor hizmet vermektedir. 2011 senesinde vatandaşların sağlık sorunlarına çözüm bulmak amacıyla hizmete açılan kurum kaliteli yüksek standartlarda çözümler üretmektedir.Haznedar Medicana Hastanesi iletişim

Sizler de anlaşmalı kurumlar, doktorlar, bölümler hakkında bilgi edinmek istiyorsanız günün her saatinde Haznedar Medicana Hastanesi iletişim telefon numarası aracılığıyla merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Dinamik ve deneyimli hekim kadrosu ile 7 gün 24 saat, aynı zamanda acil servis hizmeti de verilmektedir. Kaliteli hizmet almak isteyenler mutlaka Medicana Hastanesi hizmetleri hakkında bilgi edinebilir.

Türkiye’de kaliteli sağlık hizmetlerinin öncülüğünü yapan kurumlardan birisi ile iletişime geçmek için telefon numarasını çevirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 207 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status