Hazine Müsteşarlığı İletişim BilgileriBaşbakanlığa bağlı olan hazine müsteşarlığı Ankara’da bulunmaktadır. Ekonomik kalkınmanın sağlanmasında öncü ve kurumsal yönetimde model olarak kabul edilen bir kurum olmaktadır. İletişim olarak Ankara’ bulunmaktadır.

Misyonu

Ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunmak amacıyla ekonominin tüm aktörleriyle iş birliği içerisinde düzenlemeler ve denetlemeler oluşturarak uluslararası ekonomik ilişkilerin koordinasyonunu sağlamaktadır. Hazine müsteşarlığı iletişim bilgileri telefon numarası: 0312 2047357- 0312 2047358Ulaşım Bilgileri

Ankara’da bulunan müsteşarlık adres bilgileri: Hazine müsteşarlığı, Dış ekonomik ilişkiler Genel Müdürlüğü İnönü bulvarı No: 36 PK: 06510 Emek/Ankara

Nasıl Gidilir?

Ankara’da bulunan müsteşarlık ulaşım için birçok vasıtadan faydalanılabilir. Özel araçlarınızla çok rahat ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, birçok otobüs ile de çok rahat gidebilirsiniz. İletişim bilgileri açık olarak bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Pendik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, Pendik Devlet hastanesi iletişim ve Pendik Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 25 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status