Hasan Kalyoncu ÜniversitesiHasan Kalyoncu Üniversitesi farklı dillerin, farklı dinlerin, farklı ırkların ve farklı kültürlerin medeniyetlerin harman olduğu tarihi İpek Yolu’nun en büyük geçit kavşaklardan birisi Gaziantep ilimizde Eğitim Araştırma ve Yenilik sloganı ile Yüksek Öğrenim faaliyetlerini sürdüren Hasan Kalyoncu Üniversitesi iletişim bilgileri, telefon numarası, çağrı merkezi, direk bağlanma telefon numarası ve eğitim faaliyetleri hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Üniversite ilk kez eğitim yılına marlık Mühendislik Fakültesi ve İktisadi İdari Bilimler Fakültesi ile sosyal bilimler fakültesini açarak faaliyete başlamış. Güneydoğu Anadolu bölgemizde önemli bir eksiği tamamlamak amacıyla büyük ilgi görmüştür .

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi 2011-12 eğitim döneminde bölüm sayısını fakülte sayısını artırarak yüksek öğrenimde öğrenci alımlarına hızla devam etmektedir.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi iletişim bilgileri üniversitenin öğrenci işleri yönetmelikler yönergeler burs fırsatları öğrenim ücretleri banka hesap numaraları akademik takvim Hasan Kalyoncu taban puanları Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde Kampüs yaşamı lisansüstü başvuru işlemleri gibi aklınıza gelecek her konuda Hasan Kalyoncu Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası aranmalıdır.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde mevcut fakülteler

Mühendislik Fakültesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Güzel Sanatlar ve Mimarlık Fakültesi ve Eğitim Fakültesi ile devam etmektedir. Meslek Yüksekokulu, Sağlık Bilimleri Yüksekokulu, Yabancı Diller Yüksekokulu ve sosyal bilimler, sağlık bilimleri, fen bilimleri enstitüleri bulunmaktadır.

Ayrıca Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde uzaktan eğitim alma fırsatı da verilmektedir.

Sürekli eğitim merkezleri aracılığı ile de faaliyetlerini yürüten Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi sürekli eğitim merkezleri telefon numaraları şöyledir;

İstanbul Sürekli Eğitim Merkezi telefon 212 275 19 29

Ankara sürekli eğitim merkezi telefon 0312 419 20 20Gaziantep Sürekli Eğitim Merkezi telefon numarası 0342 211 80 80

Hasan Kalyoncu Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası kaç

Üniversite ile ilgili bütün konularda bilgi almak amacıyla Hasan Kalyoncu bilgi hattı telefon numarası 0533 691 21 40 ya da 0533 691 21 43 numaralı telefonları kullanabilirsiniz.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu Üniversitesi

Hasan Kalyoncu kimdir

Hayırsever müteşebbis Hasan Kalyoncu bir vakıf kurarak eğitime yatırım yapıp rekabetin yoğun bir şekilde yaşandığı küresel dünyada Gaziantep iline ve Türkiye’ye kaliteli insan sermayesinin yatırılması geliştirilmesi amacıyla hizmet vermektedir. Hasan Kalyoncu 1980 yılında Hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Adına kurulan vakıfta Türkiye’de başarılı ve eğitim imkanı bulunan öğrencilere de barınma imkanı sağlayarak aynı zamanda burs verecek Türkiye’nin kalkınmasına önemli fırsat vermektedir.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Vakıf ülkemizin hızla globalleşen dünyada yerini alabilmesi için kaliteli insan gücünün yetiştirilmesine fırsat vermek amacıyla Gaziantep Eğitim ve Hizmet Vakfı Hasan Kalyoncu Üniversitesi ile toplumumuzun ve insanımızın ihtiyaçlarına katkı sağlamak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi tel no kaç

Her türlü konu hakkında bilgi almak amacıyla Hasan Kalyoncu Üniversitesi tel no 0533 691 21 40 ya da 21 43 numaralı telefon numaraları kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 713 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status