Harran Üniversitesi TanıtımıOldukça iddialı genç bir eğitim kurumu olan Harran Üniversitesi Eğitim faaliyetleri iletişim bilgileri konusunu ele alacağız. Üniversitenin iddialı bir sloganı bulunmaktadır. “bin yıl kadar köklü yirmi yıl kadar genç” diye başlayan iddialı ve köklü kurumun Şanlıurfa’da hizmet verdiğini hatırlatalım. Geçmişi 1976 yılına kadar dayanan ancak farklı çalışmalar sonunda diğer illerdeki birimlerinde toplayarak yeni bir isim altında bütün birimlerinin Harran adı altında toplayarak Yüksek Öğrenim hizmeti veren kurum 1992 yılında kurulmuştur. Bugün 15 Araştırma ve Uygulama Merkezi, 3 enstitü, 11 Meslek Yüksekokulu, bir devlet konservatuarı, 5 yüksekokul ve 10 tane fakülte ile eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Harran Üniversitesi telefon numarası

Yüksek Öğrenim Kurumu sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapmak amacıyla santral telefon numarası aranarak destek sağlamaktadır. Harran Üniversitesi santral telefon numarası 0414 318 30 00 olarak hizmet vermektedir, fax numarası 414 318 31 90 olarak hizmet sunmaktadır. Santral telefon numarası aranarak bütün fakülteleri arama görüşme sağlama fırsatı yakalayabilirsiniz. Üniversitenin oldukça kullanışlı bir web sitesi sizlere destek sağlamaktadır. Web sitesi aracılığıyla da gerekli bilgilendirme size yapılacaktır.Harran Üniversitesi Hakkında

Ayrıca WhatsApp uygulaması ile de destek alabileceğinizi hatırlatalım. bunun için 0 533 546 50 25 numaralı telefon aktif olarak kullanılmalıdır. Üniversitenin bin civarında idari personeli, bin civarında da akademik personeli bulunmaktadır. Öğrenci sayısı da toplamda 23 bin civarındadır. Günden güne gelişen Eğitim Kurumu bölgede Yüksek Öğrenim faaliyetlerinden faydalanmak isteyen gençlere Yüksek Öğrenim hizmeti vermektedir. Şu anda aktif olarak faaliyette bulunan fakülteleri şunlardır. Sağlık Bilimleri Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi, mühendislik ve doğa Bilimleri Fakültesi Ziraat veterinerlik Tıp Mühendislik ilahiyat İktisadi ve İdari Bilimler Güzel Sanatlar fen edebiyat eğitim fakülteleridir. Yüksekokullar ise Devlet Konservatuarı Yabancı Diller Viranşehir sağlık Beden Eğitimi ve Spor Turizm ve otel işletmeciliği yüksekokulu olduğunu hatırlatalım. Üç tane Enstitüsü sağlık sosyal bilimler ve fen bilimleridir.

Harran Üniversitesi

Harran Üniversitesi

Harran Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Eğitim Kurumu ile ilgili bilgi almak merak edilen konuları öğrenmek Harran Üniversitesi taban puanları hakkında bilgi almak amacıyla Harran Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0414 318 30 00 numaralı telefonu kullanmanız gerektiğini tekrar hatırlatalım.

Harran Üniversitesi hakkımda ne düşünüyorsunuz

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin köklü geçmişe sahip olan Yüksek Öğrenim Kurumu ile ilgili düşüncelerinizi konu altında tartışabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 542 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status