Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi iletişim telefon numarası Türkiye’nin Turizm markalarından biri olan Alanya’da turizmle ilgili bir üniversite açılma düşüncesi hayata geçirilmiş. Böylelikle Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi yüksek öğretime katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerine başlamıştır bir Vakıf Üniversitesi özelliği taşıyan Eğitim Kurumu. Doğal olarak ücretlidir. Aday öğrencilerin Alanya Abdullah Abdullah Emin Paşa Üniversitesi telefon numarası iletişim bilgileri ile ilgili yaptıkları araştırmalara cevap vermek amacıyla bu yazı kaleme alınmıştır.

Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi  telefon numarası

Dünyada bir marka olma yolunda ilerleyen Alanya’da eğitimde marka olmak için çaba sarfeden genç üniversite Alanya ların bağışları tarafından finanse edilmiş, binası ile hizmete başlamış. Böylece idari yöneticiler ve akademik bölümlerde eğitime hazır hale getirilmiştir. Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi telefon numarası 0242 513 69 69 olarak aranabilir. Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi adresi Çikcilli Mahallesi, Saray Beleni Caddesi  numara 7 Alanya

Kısaca HEP Üniversitesi olarak adlandırılan Hamdullah Emin Paşa faks numarası 242 513 69 66 olduğunu hatırlatalım. Eğer turizme ilgili iseniz kendinizi Turizm alanında geliştirmek istiyorsanız bu üniversitede dünya standardında Yükseköğretim faaliyetlerinden faydalanabilirsiniz.

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi iletişim bilgileri

Uluslararası öğrencilik fırsatları da sunan üniversite yabancı uyruklu öğrenciler için fırsat vermektedir bunun için yabancı uyruklu öğrenciler online başvuru formunu kullanarak Üniversitede Mimarlık, gastronomi ve mutfak sanatları, Turizm İşletmeciliği bölümlerinden birini seçebilir. Bunun için Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi iletişim bilgileri mutlaka öğrenilmeli gerekli durumlarda faksla, gerekli durumlarda telefonla iletişim kurulmalıdır.HEP Üniversitesi

HEP Üniversitesi

Aday öğrenciler için burs koşulları, öğrenim ücretleri ve puanları yatay geçiş fırsatları, barınma ve ulaşım imkanları gibi konular telefonla aranarak öğrenilebilir.

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç

Her türlü iletişim imkan için üniversitenin 0242 513 69 69 numaralı telefon numarası aranarak çağrı merkezinin yönlendirmesi ile gerekli birimlerle görüşme imkanı yakalayabilirsiniz. Aradığınız takdirde size üniversitedeki yaşam öğrenci toplulukları spor takımları engelli destek birimi sağlık ve rehberlik merkezi genel hizmetler gibi konular hakkında da bilgi verilecektir.

Alanya hakkında bilgi almak isterseniz üniversitenin web sitesine giriş yaparak gerekli bilgileri Buradan da öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz genç bir vakıf üniversitesi olan Alanya HEP Üniversitesi  turizmde kariyer yapmak isteyenlere fırsat vermektedir.

Siz de eğer kendinizi turizm  konusunda geliştirmek birikimizde atılmak istiyorsanız yükseköğrenim faaliyetlerinin faydalanmak için bu fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 553 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status