HAKKIMIZDABilgi çağında bilgiye ulaşmanın en kolay yolu internet ve telefonlardır. Dünyanın neresinde olursanız olun akıllı telefonlar sayesinde her türlü bilgi avuçlarınızın ortasında.

Biz de bilgiye ulaşmayı daha da kolaylaştırmak amacıyla hem Türkiye’den hem de dünyadan merak edilen önemli numaraları derleyip sizin hizmetinize sunmaya çalışıyoruz. Numarasını merak ettiğiniz her ne varsa araştırıp en güncel şekilde sizlere ulaştırmak için gayret ediyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Özel kurumlar, resmi kurumlar, ünlü insanlar, acil numaralar, bilinmesi gereken numaralar, grup numaraları, şirket numaraları, belediye numaraları, posta numaraları, telefon numaraları, ayakkabı numaraları, gözlük numaraları, atom numarası… Aklına ne gelirse, her türlü numarayı bizimle öğreneceksiniz.

KAYNAK KULLANIMI

Sürekli güncellenen sitemiz siz değerli ziyaretçilerin numaralara kolayca ulaşması amacıyla, sürekli en doğru bilgiyi sizlere sunmak için çalışacak, sizler de hayatı en kolay şekilde yaşamak için bizim kaynaklarımızı bolca tüketebileceksiniz.

Web sitemiz sadece bilgilendirme amaçlı hizmet vermektedir. Hiçbir kurumun, kişinin, şirketin, derneğin temsilcisi değildir. Kendi halinde bilgi toplayarak ihtiyacı olan insanlara faydalı olmak için yayın yapmaktadır.TELEFONUN YAPTIKLARI

Günümüzde işlerin en hızlı çözüm yollarından birisi, her türlü kurumun, kuruluşun, şirketin ya da bireysel çalışan kişilerin telefon numaraları aracılığıyla uzaktan işlerin kolayca görülmesidir. Biz de bazı işlerin yerinden yapılması gerektiğini biliyoruz, ancak işlerin çoğunun telefon aracılığı ile oturduğunuz yerden ve olduğunuz yerden konuşarak kolayca çözümlenebileceğini hatırlatmak isteriz.

İTİRAZ, DEĞİŞİKLİK

Numarasikac.com sitesi titiz çalışma ile en doğru bilgileri sitesinde yayınlar ve sizlerin hizmetine sunar. Sitemizde yayınlanan bütün bilgilerin yüzde yüz doğruluğunu garanti edemeyiz. Bazı durumlarda numaralar değişebilmektedir. Böyle durumlarda gerek kullanıcılar, gerek numarasını yayınladığınız kurumlar, kuruluşlar, şirketler, firmalar, kişiler… bizimle iletişime geçerek ya numarasının doğru olanını teyit edip değiştirme isteğinde bulunabilir ya da sitemizde kendilerine ait olan numaraların yayınlanmasını istemiyorlarsa iletişim kanalımızdan bize haber vererek kendilerine ait bilgilerin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirler.

ARA BUL!

Sitemizde arama kutusu bölümünü kullanarak daha fazla numaraya ulaşabilirsiniz. Üst menüde bulunan mercek ikonuna tıkladığınız takdirde sizin için açılacak olan arama kutusuna görmek istediğinizi, bulmak istediğiniz firmanın, kurumun, kuruluşun ya da kişinin adını yazarak arama yapabilirsiniz. Böylece sitemizde aradığınız kelime ile ilişkili numaralar sıralanacaktır.REKLAMLAR

DMCA.com Protection Status