HaberTürk WhatsApp ihbar hattı telefonuSeyirciler sadece haberleri dinlemiyor, haberciliğe yeni bir boyut kazandırarak haber gönderiyorlar. Yani gezgin muhabir görevi üstleniyor diyebiliriz. Bu amaçla haber değeri olan ellerindeki her türlü bilgi, belgeyi Habertürk WhatsApp telefon numarası aracılığı ile duyurmak istiyorlar. Yaptığımız araştırmalarda televizyon kanalı  bu uygulamayı devreye sokmuş. Diğer televizyon kanallarında olduğu gibi etkileşimli habercilik yapmaya başlamış. de Habertürk WhatsApp iletişim hattını sizlere paylaşacağız. Habertürk Whatsapp ihbar hattı telefon numarası:0532 165 01 15

Büyük yayın kuruluşların başlattığı akıma onlar da ayak uydurdu. Seyirciler bu sayede ellerindeki en güzel videoları haber değeri taşıyan resimleri, yazıları gönderecekler. Yerel haberler bölümünde yayınlanabilecek.

Habertürk WhatsApp iletişim

Habertürk izleyici telefon numarası

Eğer çok önemli bir haberi çektiyseniz bunu paylaşmak için objektif olduğunu düşündüğünüz bir kanala göndermek istiyorsunuz. Bunun için de Habertürk WhatsApp telefon numarası arıyorsunuz.Habertürk izleyici telefon numarası 0212 313 60 00 numaralı telefonu söyleyebiliriz. Buradan yetkililere ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Habertürk WhatsApp iletişim hattı

Türkiye’nin en çok seyredilen haber kanallarından birisi olan Habertürk Ciner grubuna aittir. İddialı spor haberleri, sağlık haberleri, teknoloji haberleri, bilim haberleri ve son dakika haberleri ile seyircilerin beğendiği kanallardan birisidir. Seyirci de haklı olarak güvendiği bir kanalda paylaşmak istediği bir haberi Habertürk WhatsApp iletişim hattından paylaşmak istiyor.

Haber Türk tv Whatsapp telefon numarası 0532 165 01 15

Sizler de bu konuda yorum, eleştiri ve düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kia motor müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Kia çağrı merkezi telefon numarası, Kia iletişim merkezi ve Kia iletişim telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 346 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status