Güneş Sigorta İletişim Bilgileri Yaklaşık 60 yıldan beri sigortacılık alanında lider kuruluşlar arasında bulunan Güneş Sigorta iletişim bilgileri hakkında sizlere yardımcı olacağız. Türkiye’de 6 finansal Bölge Müdürlüğü 9 Bölge Müdürlüğü üç tane temsilcilik ve 3 binden fazla satış kanalı aracılığı ile Sigortacılık hizmeti yürüten firma Türkiye’de önemli görevi üstlenmiştir. Güneş Sigorta teknolojinin gelişmesiyle birlikte en yeni yöntemleri kullanarak etkili operasyonel gücü de kullanılmasıyla farklı çözüm yolları olarak müşterilerine etkili ve kaliteli Sigortacılık hizmeti götürmektedir. Firma müşterilerin bütün ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulduğu ilk günden beri farklı ve öncü uygulamalara imza atmıştır. Yenilikçi ve çözüm odaklı çalışmaları ile toplumumuzun standartlarına uygun Sigortacılık bilincinin gelişmesine fırsat vermektedir.

Güneş Sigorta telefon numarası kaç

Sigortacılık hizmetlerinden faydalanmak amacıyla farklı iletişim kanalları kullanan Güneş Sigorta iletişim bilgileri oldukça alternatif sunmuştur. Güneş Sigorta Tel no 0850 222 1957 olarak not edilmeli ve gerekli durumlarda kullanılmalıdır. Güneş Sigorta Acenteleri aynı şekilde bu numaradan arayarak sorunlarına çözüm bulmaya çalışır, iletişim yollarından faydalanarak anlaşmalı servisler, anlaşmalı sağlık kurumları, Destek Hizmetleri, sağlık kuruluşları gibi konularda firmadan destek alınabilir.Güneş Sigorta iletişim

Güneş Sigorta iletişim

Güneş Sigorta müşteri hattı kaç

Müşterilerin Sigortacılık işlemlerinden faydalanmak bilgi almak, hasar işlemlerini kullanmak amacıyla 0850 222 1957 Güneş Sigorta müşteri memnuniyet hattını kullanabileceklerini hatırlatalım. Ayrıca baş acentelik başvurusu anlaşmalı servisler hakkında sağlık kuruluşları hakkında bilgi almak amacıyla Güneş Sigorta iletişim hattı kullanılabilir.

Firmadan Aracınız, eviniz, sağlığınız, aileniz ve işiniz için bireysel sigorta poliçeleri satın alabilirsiniz. Kurumsal olarak da kendimize uygun poliçeleri sorabilirsiniz. Yıllardan beri Türkiye’de sigorta pöliçesi üreten firmalar arasında bulunan Güneş Sigorta Vakıfbank ve Fransa şirketi olan Groupama hissedarları ile birlikte çalışmaktadır. İSO 9001 belgesi sahibi olan firmaya nasıl Sigorta yaptırılması gerektiği konusunda sizlere gerekli yönlendirmeyi yapacaktır.

Güneş Sigorta müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Hızlı etkili ve hasar yönetimi ne ait güvenilirdir Sigortacılık anlayışı ile Türkiye’de hizmet anlayışın üreten Güneş Sigorta’nın telefon numarası 0850 222 1957 olduğunu tekrar hatırlatalım ve sizlerin de bu önemli güzide firmadan en iyi şekilde yararlanmanızı dileyelim.

Güneş Sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu firmadan poliçe aldıysanız, almayı düşünüyorsanız ya da almak istemiyorsanız sebepleri, gerekçeleri ile konu altına düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

 TTNET Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 716 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status