Gümüşhane Üniversitesi Hakkında2008 yılında kurulan Gümüşhane Üniversitesi Eğitim faaliyetleri çalışmaları, iletişim bilgileri, idari yapısı, akademik birimleri ile ilgili olarak sizleri aydınlatacağız. Daha önce Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne bağlı olan ve sonrasında her şehirde bir üniversite açılması benimsenmesi ile bu ilde Gümüşhane Üniversitesi adı altında Yüksek Öğrenim Kurumu açılarak başka illere bağlı olan birimler bölümler Merkezi üniversite bünyesine kazandırılmıştır. Eğitim kurumu kurulduğu ilk günden itibaren sürekli olarak büyümeye ağırlık vermiş ve bu amaçla yeni yeni yüksekokullar, meslek yüksekokulları, yeni bölümler, yeni fakülteler açmıştır. Bu kapsamda Edebiyat Fakültesi, İlahiyat Fakültesi, Sağlık Yüksekokulu gibi yeni birimler üniversiteye kazandırılmıştır. Şu anda Gümüşhane Üniversitesi’nde bir tane yüksekokul, 7 tane fakülte, 2 enstitü, 8 Meslek Yüksekokulu, 5 tane de Araştırma ve Uygulama Merkezi hizmet vermektedir.

Gümüşhane Üniversitesi iletişim bilgileri

Üniversiteyi yakından tanımak taban puanları burs, yurt, şehirde yaşam hakkında barınma hakkında yeme içme hakkında bilgi almak ve üniversite ile ilgili merak edilen konuları öğrenmek amacıyla Gümüşhane Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0 456 233 10 00 numaralı telefon aranmalıdır. Bu numarayı aradıktan sonra diğer birimler ile ister doğrudan isterseniz operatöre bağlayarak görüşme fırsatı yakalayabilirsiniz. Eğitim Kurumu’nun gençlere uzaktan eğitim hizmeti ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bologna eşgüdüm programı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gümüşhane Üniversitesi telefon numarasıSürekli eğitim merkezi ile görüşmek için öğrenci danışma birimi ile iletişime geçmek ve engelli öğrenci birimi ile konuşmak, öğrenci kulüpleri hakkında bilgi almak için yapmanız gereken Gümüşhane Üniversitesi telefon numarası 456 233 10 00 numaralı telefonu aramaktır. Ayrıca İhtiyaç halinde belge geçer numarası 0456 233 19/11 olduğunu not edebilirsiniz. Hızlı büyüme gösteren üniversiteler arasında yer alan Gümüşhane Üniversitesi web sitesi aracılığı ile de gerekli bilgiler edinilebilir. Bunun için hazırlanmış olan web sitesi incelenerek merak ettiğiniz konuların cevaplarını da telefonla aramadan bulabilirsiniz. Üniversitenin kendine ait kurduğu Kampüs FM ile öğrenciler hizmet verdiğini hatırlatalım.

Gümüşhane Üniversitesi kütüphanesi

Gümüşhane Üniversitesi kütüphanesi öğrencilerin bütün ihtiyaçlarını gidermek amacıyla dizayn edilmiştir. Bu amaçla cep kütüphanem mobil uygulaması hizmete sokulmuştur. Üniversitenin kütüphanesinde hesap açarak kolayca faydalanabilirsiniz. Sizlere kütüphane Üniversitesi Eğitim faaliyetleri iletişim bilgileri hakkında bilgilendirme yaptık. Siz de görüş öneri eleştiri ve düşüncelerinizi konu altında paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 580 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status