Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İletişim Telefon NumarasıTürkiye’nin yurtdışına ihracat ve ithalat ile ilgili konularında en çok merak edilen Gümrük ve Ticaret Bakanlığı iletişim bilgileri telefon numarası Cialis Soft hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Ülkeler arasında eylem planı anlaşmaları imzalanan, ticaret anlaşmaları yapılan, ticari konularda en çok merak edilen bakanlık hakkında sizlere gerekli durumlarda destek sağlaması için Gümrük ve Ticaret Bakanlığı iletişim tel no kaç bilgilendireceğiz.

Bakanlık iletişim bilgileri şöyledir; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı santral telefon numarası 0312 449 10 00

Eğer evrak göndermek için faks numarasına ihtiyaç duyuyorsanız 0312 449 1818 olarak kullanabilirsiniz. Vatandaşların sorunları ile ilgilenen ayrıca bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Yurtiçi arayan vatandaşlar hiçbir alan kodu çevirmesine gerek kalmaksızın  444 84 82

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı çağrı merkezi telefon numarası aracılığıyla sorunlarına çözüm bulabilir. Sosyal Medya üzerinden de gerekli bilgilendirme bakanlık tarafından zaman zaman yapılmaktadır. İnternet ortamından da sizlere gerekli bilgiler verilmektedir.Gümrük ve Ticaret Bakanlığı çağrı merkezi telefon numarası

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı çağrı merkezi telefon numarası

Yurtiçi ve yurtdışından vatandaşların her türlü mevzuat ile ilgili yada teknik konularda bilgi alma amaçlı arabalarına cevap verilmektedir. Günün her saatinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı çağrı merkezi telefon numarası order doxycycline aranabilir.

0 312 444 84 82 numarasını yurtdışından ararken kullanabilirsiniz.

Gümrük muhafaza ihbar hattı nolvadex cheapest

Ayrıca kaçakçılıkla ilgili herhangi bir durum sizin dediğiniz zaman ülkemizin geleceğinin çalınmasına müsaade etmemek için Alo 136 Gümrük muhafaza ihbar hattı aranabilir. Kaçakçılık sorununun çözümü için online olarak günün her saatinde ister insan kaçakları ister herhangi bir eşya kaçakçılığı hissediyorsanız bu durumun ihbar etmek için gümrük muhafaza ihbar hattı alo 136 aranmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 343 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status