GS Store İletişim BilgileriMağazacılık perakende sektöründe büyük bir yere sahip olan GS store keyifli alışverişin adresi olmaktadır. Birçok mağazası bulunan firma müşterilerinin istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

Adres Bilgileri

Huzur mahallesi. TT Arena Alisamiyen Spor Kompleksi Seyrantepe/ İstanbul olarak bilinmektedir. İletişim için çağrı merkezleri ve telefon numaraları, internet üzerinden form doldurarak sağlamak mümkündür. Telefon: 444 1 905 olarak bilinmektedir. Ayrıca 0212 305 1905 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.Ulaşım

Ulaşım için Seyrantepede bulunan stada kolayca gidebilecek toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Metrobüs ve metro ve özel araçlarınızı kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. İletişim bilgileri ve mağaza adreslerine internetten sitesinden ulaşmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Sanko Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Sanko Üniversitesi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 40 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status