Gold Bilgisayar telefon numarası kaç İnsanlar iletişim araçlarının çok sevdi ve bilgi çağını gerçekten mükemmel şekilde kullanmaya başlayınca Gold Bilgisayar telefon numarası kaç ben de bu firmanın ürünlerini değerlendirmek istiyorum, satın almak istiyorum, kampanyalarından haberdar olmak istiyorum ya da satın aldığım ürünle ilgili bir sorun var, onu danışmak istiyorum gibi düşünen insanların yardımına koşmak için bir de Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri telefon numarasını sizlere sunuyoruz.

Gold Bilgisayar hakkında sizleri kısaca bilgilendirmemiz gerekiyor. Çünkü oldukça fazla ilgi gören bu firma Türkiye’nin önemli şehirlerinde önemli alışveriş merkezlerinde şubeler açtı. İnsanlar da nerede şube var, nerelerde kampanya var, bu haftanın yıldızları hangisi, ne alabilirim gibi düşünüyorlar. İşte sizlere kısaca Gold Bilgisayar hakkındaki yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Gold bilgisayar hakkında

İstanbul Kadıköy’de 1991 yılında yolculuğa başlayan ve Türkiye’de 50 den fazla satış noktasında binden fazla insanın istihdam sağlayan teknoloji marketi Gold, sizlere her türlü teknolojik fırsatı ayağınıza kadar getirmektedir. LCD televizyon, notebook, fotoğraf makinesi, akıllı telefon, küçük ev aletleri, bilgisayar donanımları, Telekomünikasyon ürünleri gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünü ister bizzat mağazadan, isterseniz Online olarak e-ticaret sitesinden satın alma fırsatı sunmaktadır.Gold Bilgisayar telefon numarası kaç?

Müşteri memnuniyeti daima önde gelir anlayışı ile ticaret hayatına devam eden Gold Bilgisayar müşterilerine bol çeşit uygun fiyata sunmaktadır. Müşterilerinin beklentisine uygun kampanyalar düzenleyen güler yüzlü ekibiyle bütün mağazalarında kusursuz bir hizmet vermem amacındadır. Türkiye genelinde şu anda 50 den fazla hiper teknoloji marketi ile tüketicilere hizmet veren Gold Bilgisayar bu sayıyı en kısa sürede yüzün üzerine taşıma  yarışındadır. Türkiye’nin çok şehrinde en hesaplı teknoloji Hipermarket olmak için çaba harcayan Gold Bilgisayar telefon numarası kaç diye merak eden tüketicilere bu konuyla ilgili yardımcı olalım.

Gold Bilgisayar çağrı merkezi telefon numarası 216 554 75 75

Ayrıca Gold Bilgisayar faks numarası 216 528 10 10 olarak hizmet vermektedir.

Her türlü kampanya iş ortaklığı başvurusu yapmak için mağazaların yerini sormak için ürünler hakkında bilgi almak için ya da aldığınız ürünle ilgili herhangi bir sorun yaşadıysanız, yapmanız gerekenlerin neler olduğunu neler yapılmasını öğrenmek istiyorsanız Gold Bilgisayar Müşteri Hizmetleri telefon numarası sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Gold bilgisayar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha önce Gold bilgisayardan alışveriş yaptıysanız ürünleri, fiyatı personeli, hizmet anlayışı hakkında duygu ve düşüncelerinizi konu altına yazabilirsiniz. Memnun musunuz, değil misiniz, pahalı mı, ucuz mu, tavsiye eder misiniz konu altına tartışma açabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Altınyıldız Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, Altınyıldız Telefon Numarası ve Altınyıldız telefon numarası kaç hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 757 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status