Gittigidiyor telefon numarası kaçTürkiye’nin en büyük sanal ticaret fırsatı sunan web sitelerinden biri olan gittigidiyor.com telefon numarası kaç, gitti gidiyor müşteri hizmetleri numarası kaç, gitti gidiyor çağrı merkezi telefon numarası nedir,  konu hakkında kendilerini aramak istiyorum diye düşünenlere yaptığımız araştırma sonucu vereceğiz. Alıcı ve satıcının buluşma noktası konumundaki müşterilere sıfır risk parolasıyla insanlara faydalı olmaya çalışan web sitesi gerçekten önemli bir görevi yerine getirmektedir.

Gittigidiyor sitesi ne işe yarar

Sıfır risk iddiasıyla 2001 yılından beri internet üzerinden keyifli bir alışveriş fırsatı sunan gitti gidiyor oldukça güvenli alışveriş kanalıdır. 02 özelliği ile dokunarak alışveriş yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Çünkü her türlü ürünü sattığınız zaman ya da aldığın zaman ödeme bir sistemde kontrol altında tutulur, ürünü satın alan kişi ürünü açar kullanır. Eğer bir sorun varsa satışı iptal etme özelliğini kullanabilir.

Yani herhangi bir ürün siparişi verdiğinizde ödemeyi yaparsınız ödemeniz satıcıya doğrudan ulaşmak için belli bir sistemde kontrol altında tutulur. Sipariş verdiğiniz ürün size kargo ile gelir siz ürüne bakarsınız incelersiniz beğenirseniz ödemeyi onaylarsanız. Bu durumda satış gerçekleşir aksi durumda yani aldığınız üründen memnun değilseniz satışı onaylamamalısınız. Sistem satıcıya ürünün değiştirilmesi ya da vadettiği özelliklerde satılmasına tavsiye edecektir. Bunu gerçekleştirmeyen satıcıya para transferi yapılmaz bu kadar iddialı sıfır risk anlayışıyla hizmet vermektedir.

Gittigidiyor

Gittigidiyor

Havuz hesabında duran para sizin onayınız halinde satıcının hesabına geçer siz ürünü beğenirsiniz ödemesini yaparsınız sonra satıcı ürünü size gönderir. Siz ürünü beğenirseniz onay verirsiniz sonra para satıcının hesabına aktarılır. 02 yüzde yüz güvence sistemi ile gitti gidiyor müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere daha fazla bilgilendirme yapacak ancak biz sizler için yaptığımız araştırmada özetle gitti gidiyor’un gerçekten güvenli Sıfır risk olan bir alışveriş sitesi olduğunu hatırlatalım. Farklı bir anlayışla çalışmaktadır. Telefon sistemi değil de online olarak web sitesi üzerinden anında yazışarak rapor ve onay vererek size her türlü bilgilendirme yapılmaktadır.gittigidiyor müşteri hizmetleri numarası kaç

Gitti Gidiyor müşteri hizmetleri üye olduğunuz takdirde üyelik sistemi üzerinden bütün merak edilen sorularınıza cevap veriyor, problemler nasıl çözülür gitti gidiyor bilgi teknolojileri sanayi ve ticaret anonim şirketi adı ile faaliyet yürüten sisteme eğer ihtiyacınız olursa telefonlarımıza cevap veriyor.

gitti gidiyor telefon numarası kaç

216 687 02 99 numaralı iletişim numarasını kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat sizlere her türlü bilgilendirme ve işlemlerinizin gerçekleşmesinde yardımcı olan gitti gidiyor müşteri temsilcileri size yardımcı olmaktadır. Eğer bir ürün alacaksanız öncelikle sisteme üye olmanız gerekir. Üye olduktan sonra kendi sayfanızdan bütün soruları  kolayca çözebileceksiniz. Çünkü 24 saat online olarak müşteri temsilcileri sizinle ilgilenmektedir.

Gitti Gidiyor sitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Gitti Gidiyor sitesinden memnun musunuz? Daha önce bu sistemden ürün alan ya da bu sistem üzerinden ürün satışı yapan kişiler konuyla ilgili bilgi verebilir. Bunun için yorum bölümüne sistem hakkında aldığınız ürünler hakkında gerçekten herhangi bir sıkıntı yaşadığınızda sıfır risk var mı memnun musunuz, değil misiniz? Siz de düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Böylece gitti gidiyor web sitesinden ürün almak ya da ürün satmak isteyenlere yol göstermiş olursunuz.

Bir önceki yazımız olan Sarar müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Sarar kadın fabrika telefon numarası, Sarar Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Sarar Müşteri Hizmetleri Telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1209 kere okundu.
 • Site Yorum

4 adet yorum var.

 1. yunus dedi ki:

  cevabınız ne zaman gelir

 2. yunus dedi ki:

  ben euro truck similatör diye oyun sipariş ettmiştim 3 haftadır gelmedi
  ne zaman gelir

 3. elanur dedi ki:

  Gitti gidiyordan canlı destek yanıt alamıyorum bilgilerinize arz ederim

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status