Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Telefon NumarasıÇiftçiye, köylüye, tüketiciye, yatırımcıya, ithalatçıya, ihracatçıya destek veren, onların sorunlarıyla ilgilenen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Telefon Numarası hakkında sizlere gerekli bilgilendirme yapacağız.

Bitkisel üretim, iyi tarım uygulamaları, organik tarım, Su Ürünleri, hayvancılık, kırsalda kalkınma hamlesi, üretici sorunları, tarımsal desteklemeler, bitki sağlığı hizmetleri gibi konularda çözümler üretmeye çalışan Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı iletişim bilgileri gerekli durumlarda sizlere bilgilendirme yapmaktadır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı iletişim bilgileri

Özellikle çiftçiler üretim konusunda gerekli bilgi tecrübe ve destek almak için Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı telefon numarası aracılığıyla görüş düşünce eleştiri istek dileklerini iletmektedir. Tarımın en iyi şekilde uygulanması için neler yapılması gerektiğini sorgulayabilir. Tarım hakkında bilgi almak yapılması gerekenleri öğrenmek için Bakanlığın iletişim kanallarından faydalanılabilir.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

Mera, çayır ve yem bitkileri hakkında Türkiye’de yapılan proje çalışmaları ve diğer konular için Hayvancılık Bakanlığı iletişim tel aranabilir.

Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı telefon numarası kaç?

Santral 0312 287 33 60 olarak aranmaktadır. 25 tane hat size hizmet vermektedir.Eğer belge göndermek isterseniz faks telefon numarası 0312 287 72 66 olduğunu söyleyebiliriz.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı çağrı merkezi telefon numarası

Mesai saatleri içerisinde sizin sorunlarınızın çözümü için çalışacaktır. Bakanlığı’nın alt birimleri müdürlükler santral telefon numarasından aranabilir.

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü

Balıkçılık ve Su Ürünleri Genel Müdürlüğü

Bilgi İşlem Dairesi Genel Müdürlüğü

Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü

Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı

Eğitim Yayım ve yayınlar Dairesi Başkanlığı

Gıda ve Kontrol Genel Müdürlüğü telefon numarası

Hayvancılık Genel Müdürlüğü telefon numarası

Personel Genel Müdürlüğü telefon numarası

Strateji Geliştirme Başkanlığı telefon numarası

Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü

Tarım Reformu Genel Müdürlüğü telefon numarası

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı santral telefon numarası aranarak sorulur, ihtiyaçlar giderilebilir. Sizlerin her türlü ihtiyaçlarına gerekli durumlarda çözüm bulmak için geri dönüş sağlanabilir.

Alo Gıda telefon numarası 174

Bakanlığın kamu hizmetleri standartları, kırsal kalkınma planı, hizmet birimleri, yatırım hizmetleri gibi konuları öğrenmek içinse web sitesini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Alo Gıda telefon numarası Bakanlığın tüketiciler için hizmete soktuğu önemli bir hizmettir. Alo Gıda telefon numarası 174 olarak hizmet vermektedir

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 307 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status