Gaziosmanpaşa Üniversitesi hakkında bilgi 1992 yılında Tokat ilimizde hizmete başlayan Gaziosmanpaşa Üniversitesi hakkında sizlere bilgilendirme yapacağız. Plevne kahramanı Gazi Osman Paşa’dan adını alan Yüksek Öğrenim Kurumu daha öncesinde Cumhuriyet Üniversitesi’ne bağlı iken bütün illerimizde üniversite açılmasına ilişkin yapılan çalışmalar neticesinde kurulmuş ve yüksek öğrenime kazandırılmıştır. Yaklaşık 2000 dekar arazi üzerinde kurulan ve Taşlıçiftlik yerleşkesinde eğitim faaliyetlerine devam eden Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tokat ilimize 10 kilometre mesafede geleceğin bilim insanlarına hizmet vermek için çaba harcamaktadır. Eğitim Kurumu günden güne kendisini geliştirerek yeni birimler bölümler açık hem program sayısını hem de öğrenci sayısını artırarak kaliteli hizmet verme çabasındadır. Üniversiteye bağlı olan tıp fakültesinde araştırma ve uygulama hastanesi ile diş hastanesi hizmet vermektedir.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi iletişim bilgileri

Her türlü konu hakkında bilgi sahibi olmak amacıyla Gaziosmanpaşa Üniversitesi telefon numarası 0 256 252 16 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Özellikle üniversiteye kayıt yaptırmayı düşünen gençlerin kafalarına takılan sorular hakkında bilgi almak ya da üniversitede insan kaynakları bölümünde çalışma düşüncesinde olan ister akademisyen ister çalışan personel olsun bu telefon aranabilir.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Çağrı Merkezi

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0356 252 16 16 numaralı telefon aracılığıyla bütün birimlere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca YouTube, Twitter ve Facebook aracılığı ile de kurumun çalışmaları takip edilebilir.Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nde yaklaşık 34 bin civarında öğrenci eğitim görmektedir. Akademik personel sayısı ise 1300 civarındadır idari personel sayısı binden fazladır üniversite bütün programlarda yaz okulu uygulamaktadır. Üniversiteye bağlı olan meslek yüksekokullarının çok Kampüs içinde eğitim-öğretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi’nin misyonu vizyonu ve temel değerleri

Vizyon olarak Araştırma, Eğitim ve Uygulama açısından ülkemizin Öncü ve uluslararası düzeyde bilinen bir eğitim kurumu olmak,

Misyonu ise Evrensel değerlere ve topluma doğaya insana saygılı, birikimli, yaşadığı ülkenin ekonomik ve sosyal kültürel gelişimine destek sağlayan kişiler mezun etmek, yerel ve uluslararası oluşabilecek bütün problemlere karşı çözüm odaklı birikimli insanlar yetiştirerek insanlığın hizmetine armağan etmek,

Temel değerleri kurumsal kültüre sahip çıkan bir anlayış içinde bilimsel ulusal değerlere de önem veren katılımcı küresel sorunlara duyarlı çözüm odaklı şeffaflık liyakat ve adalet ilkelerine bağlı ahlaki değerlere ve akademik prensiplere bağlı ister çalışan olsun, ister öğrenci olsun etkili bir eğitim anlayışı ile okuldan mezun olanların memnuniyetini sağlayıcı katılımcı yeniliklere açık, kolay iletişim sağlayan kişiler yetiştirmek.

Siz de bu önemli kurumda Yüksek Öğrenim faaliyetlerine katılmak isterseniz Gaziosmanpaşa Üniversitesi telefon numarası aracılığıyla daha fazla bilgi alabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 535 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status