Gaziemir Belediyesi İletişim Bilgileriİzmir’in güzide yerlerinden Gaziemir ilçesinin hizmetlerini ve kontrolünü sağlayan gaziemir belediyesi iletişim bilgileri Önder Caddesi NO:41’dir. Gaziemir Belediyesi’nde insanlar çalışma saatleri bölümünde bu adrese tekabül ederek şikâyet ve istek önerilerini dile getirebiliyor.
Viagra Professional purchase

Cialis Soft purchase Gaziemir Belediyesi Halk Hizmetleri

Gaziemir Belediyesi’ne gitmeye vakti olmayanlar şikayet ve istek önerilerini dile getirmek için Gaziemir Belediyesi numarası 999 0 444 ya da 0 ( 232 ) 999 0 251 hattını arayabilmektedir. Halk hizmetleri adı altında kurulan bu kuruluşta belediyeye ait halka hizmet olarak otobüsleri, çevre görevlileri ve halkın rahatsız eden durumlara karşı çözüm bulabilmek için hizmete açılmıştır.Gaziemir Belediyesi’ne Nasıl Gidilir? doxycycline online

Gaziemir Belediyesi’ne toplu taşıma araçları ile gidebilirsiniz. Gaziemir Belediyesi iletişim sayfasında belirtilen konum ile de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 126 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status