Gaziantepspor iletişim bilgileri telefon numarasıUzun yıllar Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ni Süper Lig’de temsil eden Gaziantepspor iletişim bilgileri, çağrı merkezi telefon numarası, faaliyetleri hakkında bilgi paylaşım yapıyoruz.

Bu sene talihsiz bir şekilde Süper Lig’e veda etmek zorunda kalan Türkiye Futbol Ligi’nin köklü kulübü ve taraftarları büyük bir hayal kırıklığı içindedir. Sebebi de hiç kimsenin bir alt lige düşeceğine inanmamasıdır ancak şanssız bir şekilde Süper Lig’e veda etmiştir. Biz inanıyoruz ki en kısa süre içerisinde hak ettiği yere tekrar gelecektir.

Çok büyük bir şehrin takımı olan viagra purchase Gaziantepspor telefon numarası 0342 322 20 00 olarak hizmet vermektedir.  İhtiyaç olması halinde kulübün faks numarası 0342 322 20 69 olarak kullanılabilir.

Gaziantepspor çağrı merkezi telefon numarası

Gaziantepspor adresi; Dülükbaba Ormanları Celal Doğan Tesisleri Şehitkamil Gaziantep olarak hizmet vermektedir.Kulüp başkanlığını yapan İbrahim Halil Kızıl takımını yeniden Süper Lig’e çıkarmak için çalışmalarına aralıksız devam edecektir. Bu kulüp yaklaşık 34000 kişilik koltuklarının stadyumda seyircilerin en güzel maç keyfi sunulmuştur. Tekrar görkemli günlere dönmesi için elbette şehirde taraftarlar da bu kulübe sahip çıkması gerekir. Bu amaçla Gaziantepspor çağrı merkezi telefon numarası order Amoxicillin sizlere gerekli hizmeti vermektedir. Sizde yapabilecekleriniz noktasında kulüp ile işbirliği yapabilirsiniz.

Ayrıca çocuklarımız gençlerimiz için bu takımın altyapısını değerlendirmek isterseniz de Gaziantepspor futbol takımının telefon numarası, faks numarası sizlere hizmet vermektedir. Hemen hemen bütün altyapı branşlarını oluşturulmuş olan kulüp Türk futboluna hizmet vermek amacıyla çocuklara,  gençlere futbol kursları düzenlemektedir.

Siz de ihtiyacınız olması durumunda Gaziantepspor iletişim tel no ve diğer iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Rizespor iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde Çaykur Rizespor çağrı merkezi telefon numarası ve Çaykur Rizespor tel no hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 169 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status