Gaziantep Üniversitesi HakkındaGüneydoğu Anadolu bölgemizin sanayisi gelişmiş en önemli illerinden biri olan Gaziantep’te geçmişi 1973 yıllarına dayanan ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ne bağlı Mühendislik Fakültesi ile bugünlere gelmiş olan kurumun geçmişi oldukça parlaktır. Gaziantep Üniversitesi iletişim bilgileri eğitim faaliyetleri geçmişi tarihi hakkında sizlere kısa bilgilendirme yapacağız. Bugün dört bine yakın öğrencisi ile hem Türkçe hem İngilizce öğrenim dili olarak faaliyetini devam ettiren kurum 10 Meslek Yüksekokulu bir Türk musikisi Devlet Konservatuarı 3 yüksekokul 4 enstitü ve 15 fakülte ile faaliyetlerine devam etmektedir. Üniversite Gaziantep merkezde yer almaktadır. Ayrıca Araban, Nurdağı, İslahiye, Nizip, Oğuzeli ve Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu yerleşkeleri bulunmaktadır. 1500 yakın akademik personeli ile 1300 yakın idari personel çalışmaktadır.

Gaziantep Üniversitesi iletişim bilgileri adresi Şehitkamil Gaziantep Üniversite Bulvarı şeklinde söyleyebileceğiniz kurumun çağrı merkezi telefon numarası 0342 360 12 00 olarak hizmet vermektedir. Hızlı bir şekilde gelişmesine devam eden model araştırma laboratuvarları ile personele sunduğu Kütüphanesi ile kamuoyu tarafından tanınmış ünlü kişilerin katıldığı oldukça fazla bilimsel toplantılar ile dikkati çeken kurum sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Gaziantep Üniversitesi telefonu

Gaziantep Üniversitesi telefon numarası 0 342 360 12 00 şeklinde arandığı takdirde gerekli bilgilendirme sizlere yapılacaktır. Öğrencilerin yapması gerekenler üniversite öğrencileri sunduğu fırsatlar araştırma geliştirme imkanları idari personelin yaptığı hizmetler hakkında bilgi alma akademik birimler ile iletişime geçme gibi farklı konularda kurumla iletişime geçmek amacıyla bu telefon numarasını arayabilirsiniz.Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi

Gaziantep Üniversitesi’nin Misyonu

Bilgili, dürüst, nitelikli, kültürel ve sosyal bakımdan birikimli gençlerin Türkiye’nin aydınlık geleceğine katkı sağlaması amacıyla gençler yetiştirmek, kaliteli akademisyenlerin içinde barındıracak ulusal, yerel ve uluslararası ölçekteki araştırmalarla teknolojiyi bilgi sosyal projeler üretip sanata ve kültüre katkı sağlamak, değiştiren, değişimi yöneten, değişen bireyler yetiştirmek, ürettiği bilgiyi sağlık sanat ve sosyal projeleri yaşadığı doku ile paylaşarak bütünleşik buna paralel olarak üretime katkı sağlamak, çözümler üretmeki

Gaziantep Üniversitesi’nin vizyonu ise motivasyonu, saygınlığı, özgüveni temel alarak sadece söz ile değil gerçek manada katılımcı, insan odaklı yönetim anlayışı çerçevesinde yeni ve mevcut kaynakların yerinde ve akılcı kullanılması hedeflenmektedir. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Yüksek Öğrenim faaliyetlerine büyük destek sunan Eğitim Kurumu ile ilgili bilgi almak iletişime geçmek için Gaziantep Üniversitesi telefon numarası aranarak daha ayrıntılı bilgi alınabilir.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 548 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status