GASKİ Telefon NumarasıCialis Soft purchase

Gaski iletişim telefonu, Gaski müşteri hizmetleri telefon numarası, Gaski su arıza, Gaski borç sorgulama, Gaski iletişim tel no

gibi internette yapılan araştırmaları dikkate alarak sizlere konuyla ilgili bilgi vereceğiz. Güneydoğu Anadolu bölgemizin önemli Sanayi kentlerinden biri konumundaki Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi çalışmaları ile ilgili sizlere edindiğiniz bilgileri ileteceğiz. Kurulduğu ilk günden beri Gaziantep halkına yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla üretimde örnek olarak devam etmektedir. Bugünden şekillendirmek için önder ve örnek olmak için çalışan antibiotic online GASKİ iletişim tel numarası hakkında sizlere yaptığımız araştırmaya paylaşıyoruz kaynaklarının etkili bir şekilde verimli kullanarak dünyadaki duyarlı çevre konusuna dikkat çekiyor. Kanalizasyon ve Su İdaresi oluşturularak model alternatif hizmet anlayışı ile maliyeti minimum düzeyde  Gaziantep halkına kaliteli su ve kanalizasyon hizmeti sunan Gaski telefon numarası sizler tarafından merak edilmektedir.

Gaski müşteri hizmetleri telefon numarası

her türlü borç sorgulama arıza bildirimi abonelik hakkında bilgi alma gibi işlemleriniz için müşteri hizmetleri sizlere her türlü desteği sağlamaktadır. Gaski tel no 0342 211 13 00 şeklinde sabit hat olarak alınabilir. Eğer arıza bildirimleri yapacaksınız aramanız gereken numara Alo 153 olduğunu hatırlatalım.

Abonelik işlemleri hakkında bilgi almak amacıyla ya da borç sorgulama abonelik için gerekli belgeler nelerdir arayabilirsiniz sizlere gerekli bilgilendirme müşteri hizmetleri tarafından yapılacaktır.GASKİ Telefon Numarası

GASKİ Telefon Numarası

Gaski arıza tel no

Eğer herhangi bir yerde su kaçağı kanal patlaması gibi bir sorun yaşandıysa aramanız gereken telefon numarası ALO 153 hattı

Gaski borç sorgulama

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon ilk işlerinden sorumlu birimi vatandaşlara kaliteli hizmet sunmak amacıyla SMS ile fatura sorgulama imkanı vermektedir. Sizler de Gaziantep su kesinti sebepleri hakkında bilgi almak amacıyla Gaski iletişim tel no alınabilir.

generic doxycycline

GASKİ abonelere borç sorgulama hizmeti ve anında kredi kartıyla ödeme imkanı da sunmaktadır. Abonelik işlemleri hakkında bilgi almak için, fatura itirazı yapmak için, tarifeler hakkında bilgi almak, ödeme noktalarını öğrenmek, SMS ile borç öğrenmek imkanınız bulunmaktadır. Bunun için  internet sitesine girerek abone tesisat numaranızı girin sonra sayaç numaranızı yazın ve kontrol edin. Böylece SMS bilgilendirme servisi sayesinde sizlere borç bilgisi hakkında bilgi verilecektir.

Su faturalarına itiraz etme hakkınız ya da taksit yapma hakkınız bulunmaktadır. Konu hakkında yetkililerle görüşmek için Gaski telefon numarası alınmalıdır. SMS ile fatura bilgilendirme servisinden faydalanmak istiyorsanız 0532 752 36 45 numaralı telefona mesaj atmanız yeterlidir. Böylece sayaç okunduğu zaman borç bilgileri ve SMS olarak size ulaştırılacaktır.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 652 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status