Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç?Türkiye’de özel bankacılık anlayışını en iyi uygulayan bankalardan biri olan Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri  ile en iyi hizmeti sunarak müşterilerine çağın üstünde hizmet verme anlayışındadır. Garanti Bankası haklı müşteri hattı sayesinde Sabah 9 dan akşam 18’e kadar her türlü soruna çözüm bulmak yardımcı olmak için müşterilerine değer katmaktadır. Şikayetim Var, adlı bir uygulamayı hizmete sokan Garanti Bankası her türlü sorunu kendilerine iletilmesi halinde anında sonuçlandırmak için sizlerin telefonlarını beklemektedir. Peki Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası kaç?

Garanti Bankası haklı müşteri hattı 444 0 338 olduğunu söyleyelim. Bu sayede sizin haklarınızı teslim etmek için müşteri temsilcileri sizleri beklemektedir. Hangi konuda olursa olsun hiç tereddüt etmeden aklınıza gelebilecek her türlü sorunun çözümü için arayabilirsiniz. En çok müşteri hizmetlerine ulaşan sorunlar genelde hesap işletim ücreti hakkında olmaktadır.

Garanti Bankası hesap işletim ücreti

Garanti Bankası’ndan bir vadesiz hesap açtığınız zaman kapatma, işletme gibi maliyetler olduğu için bu maliyetlerin bir kısmını yılda 2 dönem olarak müşteriden Garanti Bankası hesap işletim ücreti alınmaktadır. Vatandaşlar da doğal olarak buna itiraz etmektedir. Siz de farklı yöntemlerle hesap işletim ücretinden nasıl kurtulabilirsiniz arayıp öğrenebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri kredi kartları ile ilgili soru ve sorunlara cevap bulmaya çalışmaktadır. Kredi kartı başvurularının sonuçlarını öğrenmek, için borçlarınızı öğrenmek için, dönem içi harcamalar hesap özeti, birikmiş bonuslar gibi, merak ettiğiniz bütün bilgileri haklı müşteri hattını arayarak öğrenebilirsiniz.Garanti Bankası faks numarası kaç?

 Garanti Bankası telefon numarası ile kredi kartı limit artırımında bulunabilirsiniz. Bunun için kredi kartı limit artırım formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu ıslak imza ile 0212 657 59 64 numaralı faksa gönderebilirsiniz. Garanti Bankası icari KOBİ bireysel bankacılık faaliyetleri yürüterek her türlü kredi desteği için talep gören özel bankalar arasındadır. Her türlü sorularınız önerileriniz bilgileriniz ve talimatlarınız için Alo Garanti‘yi arayabilirsiniz.

Garanti Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Garanti Bankası’nda iki türlü telefon bankacılığı hizmeti yapılmaktadır. Sabah 9-18 arasında Garanti Bankası haklı müşteri hattı aranarak daha kolay görüşme fırsatı sunmaktadır. Alo Garanti haklı müşteri hattı 444 0 338 ya da 0850 222 0 338 sabah 9 akşam 18 arası müşterilerine hizmet vermektedir. Ayrıca 7-24 her türlü şikayet talimat soru öneri insan kaynakları çalışma şartları gibi bilgileri almak için 444 333 0 333 numaralı Alo Garanti’yi kullanabilirsiniz.

Garanti Bankası adresi nedir

Garanti Bankası haklı müşteri hattı posta adresi; PK 338

yazmanız yeterlidir. Başka bir arzunuz var mı?

Garanti Bankası hakkında ne düşünüyorsunuz

Bu firmadan hizmet aldıysanız, almayı düşünüyorsanız ya da almak istemiyorsanız sebepleri, gerekçeleri ile konu altına düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akbank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç? başlıklı makalemizde akbank müşteri hizmetleri direk bağlanma, akbank müşteri hizmetleri iletişim ve akbank müşteri hizmetleri numarası 444 hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1343 kere okundu.
  • Site Yorum

3 adet yorum var.

  1. admin dedi ki:

    Evet yeniyiz. Çok teşekkürler.

  2. Selda dedi ki:

    Siteniz hayırlı olsun çok yeni sanırım. Başarı dilerim size.

  3. Selda dedi ki:

    Bu site sayesinde çok şeyler öğretmek nasip etsin allah bize.

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status