Galatasaray GS iletişim telefon numarasıÜlkemizi Avrupa’da ilk kez en yükseklere taşıyan tarihe altın harflerle UEFA şampiyonluğunu yazdıran Galatasaray GS iletişim çağrı merkezi telefon numarası hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Milyonların gönül verdiği, göz bebeği aslan cim bom Galatasaray ile iletişim kurmak isterseniz aramanız gereken telefon numaralarını paylaşalım.

Galatasaray adresi ;

Ali Sami Yen Spor Kompleksi

Türk Telekom Arena Stadı

Huzur Mahallesi – Seyrantepe – İstanbul

olarak bilinmektedir.

53 bin seyirci kapasitesi bulunan tribünün tamamı koltuklandırılmıştır. Engelliler için tribün mevcuttur. Kapalı devre kamera sistemi bulunan Spor Kompleksi zemini çim ve mükemmel ışıklandırması bulunmaktadır.

Milyonlar bu önemli kulübün altyapısı niteliğindeki Galatasaray Spor Okulları hakkında bilgi almak istemektedir. Bu amaçla iletişim kurmak isteyen taraftarlar kulübün iletişim formunu web sitesi aracılığıyla dondurmasında fayda vardır.

Galatasaray iletişim

Galatasaray çağrı merkezi telefon numarası 0212 305 1905 şeklinde aranması gerekir. Sizlere Futbol Akademisi,  spor okulları, Basketbol Akademisi, voleybol kulübü hakkında bilgi verilir. Galatasaray’ın aktif branşları olan su topu yüzme yelken atletizm basketbol Judo binicilik tenis satranç briç gibi branşlar hakkında bilgi verilecektir.Sizler de ister tesisler hakkında bilgi almak için isterseniz eleştirileriniz şikayetleriniz bildirimlerinizi iletmek için Galatasaray iletişim tel no cheap prozac 0212 305 1905 numaralı telefon aracılığıyla görüşme yapabilirsiniz.

İhtiyaç olması halinde cialis order Galatasaray faks numarası 0212 300 5948 şeklinde kullanılabilir. Galatasaray taraftarlarının kullanabileceği avantajlar hakkında bilgi edinmek için de kulübün telefon numarası aranabilir.

Galatasaray televizyonu, Galatasaray dergisi ya da GS bonus hakkında bilgi almak için iletişim bilgileri değerlendirilmesi gerekir. Türkiye’nin Avrupa’daki gururu konumundaki Galatasaray GS iletişim telefon numarası doxycyclin buy her türlü merakınız eleştiriniz ve bilgi edinme amaçlı aranması gerekir.

Bir önceki yazımız olan BJK Beşiktaş iletişim telefon numarası başlıklı makalemizde Beşiktaş Kulübü çağrı merkezi telefon numarası, BJK Beşiktaş telefon numarası ve BJK çağrı merkezi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 192 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status