Fırat Plastik İletişim BilgileriAvrupa’nın en büyük plastik üretim tesislerinden birine sahip olan Fırat plastik 4000 den fazla ürün seçeneklerine sahip çok büyük bir firmadır. 1972 yılında kurulmuş olup ihracat lideri olmayı başarmıştır. 2017 itibari ile çalışan sayısı 1700’leri bulmuştur. Avrupa’nın en büyük 3 plastik üretim kompleksinden birine sahiptir.

Adres Bilgileri

Türkoba Fırat caddesi no:23 34537 Büyükçekmece/ İstanbul olarak bilinmektedir. Pazar günü kapalı olan tesis diğer günler sabah 8 akşam 18.30’a kadar hizmet vermektedir. İletişim : 0212 866 41 41Nasıl Gidilir?

Büyükçekmece’de yer alan tesise ulaşım için toplu taşıma araçlarını kullanabilirsiniz. Otobüs ve dolmuş kullanarak gidebilirsiniz. En yakın durağa yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca özel araçlarınızla da ulaşmanız mümkün olmaktadır. İletişim bilgileri internet sayfalarında mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Ford Otosan İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Ford Otosan, iletişim ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 37 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status