Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarasıHüsnü Özyeğin liderliğinde 26 Ekim 1987 tarihinde faaliyete geçen Finansbank 4 milyon dolar civarındaki ödenmiş sermayesi ile kurularak müşterilerine çağın şartlarına uygun akıllı bankacılık faaliyeti sürdürmektedir. 

Bütün bankacılık işlemlerini telefon bankacılığı internet bankacılığı üzerine en aktif şekilde kullanan Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası bilinmesi gereken ve bir yere not edilmesi gereken önemli işlerden birisidir. Çünkü Finansbank’la çalışanların hepsi çok iyi bilir ki mobil bankacılığı en iyi şekilde uygulayan ve hayata geçiren bankadır. Bu amaçla Finansbank çağrı merkezinin telefon numarası kaydedilmelidir sizlere her türlü konuda bilgi veren yardımcı olan müşteri temsilcileri sizin en önemli yardımcılarınızdan Finansbank iletişim bilgileri şu şekildedir;

Şirketin ünvanı,  Finansbank Anonim Şirketi

FinansBank

FinansBank

Finansbank adres

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule binası no 215 Şişli İstanbul

Merkez telefon numarası 0212 318 50 00

Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 222 0 900 Finansbank müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma fırsatını değerlendirmek için kısayol tuşlarını kullanmanızı öneririz.Çağrı merkezini aradığın zaman sizi karşılayacak olan müşteri temsilcileri sizi bankaya hesap açtırırken kaydet geldiğiniz numara ile tanıyor ve size özel olan menüye yönlendiriyor. Burada her türlü işleminizi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Eğer müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorsanız diğer işlemler menüsüne giderek ana menüye geçiş yapın, ana menüden önce 1 sonra 5 rakamını tuşlayın, ardından kartınızı son 4 rakamını tuşlayın. Devamında ise kart şifrenizi girerek müşteri temsilcisiyle doğrudan konuşma görüşme yapabilirsiniz.

Finansbank müşteri temsilcisi size her türlü bilgi görüş açıklama yapmak için beklemektedir.

Eğer kayıp ya da çalıntı bildirimi yapmak istiyorsanız 0 tuşlanmalıdır.

  1. kampanyalar hakkında bilgi almak için bir
  2. banka kartı ya da kredi kartı işlemleri için iki
  3. herhangi bir başvurunuzun sonucunu öğrenmek için 3
  4. mobil veya internet bankacılığı için 4
  5. Finansbank ürünleri hakkında bilgi almak için 5
  6. bankacılık işlemleri gerçekleştirmek için 6
  7. Menüyü İngilizce dinlemek için 9 tuşuna basmalısınız.

Finansbank 2006 ve 2007 yıllarında bankacılık anlayışını değiştirmek için şubeleşme çalışmalarına ağırlık verdi. 2 yıl içerisinde şube sayısını 200’ün üzerine çıkardı ve Cardfinans nakit piyasaya sunarak önemli bir prestij yakaladı.

Türkiye’de oldukça fazla CardFinans kullanıcısı dolayısıyla Finansbank müşterisi bulunmaktadır. 2016 yılının ilk çeyreğinde karını 162 milyon Türk Lirası olarak gerçekleştirmiştir. Finansbank mart 2016  itibariyle 642 şube ile 13 bin civarında personeli sayesinde önemli bir görevi yürütmektedir. Siz de her türlü bankacılık işlemleri ya da sorun, şikayet, istek, dilek ve kredi, iş başvurusu gibi konularda Finansbank müşteri hizmetleri telefon numarası kullanmalısınız. Sizlere her türlü kolaylık sağlanacak ve işinizin olumlu şekilde sonuçlanması sağlanacaktır.

Bir önceki yazımız olan Denizbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası başlıklı makalemizde Açık Deniz telefon bankacılığı, Deniz Bank müşteri hizmetleri direk bağlanma ve denizbank müşteri hizmetleri direkt bağlanma hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1730 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status