FB Store İletişim BilgileriFenerbahçe taraftarları kulübün resmi ürünlerini satın alabilmek için FB Storelere gidebilirler. Kulübün resmi lisanslı ürünleri fb store tarafından satışa sunuluyor. Fenerbahçe spor kulübü de bu satılan ürünlerden gelir elde ediyor. Fenerbahçe gibi büyük bir kulübün ürünlerin satıldığı fb store mağazaları Türkiye’nin her yerinde bulunuyor.FB Store Ulaşım

Fb storeler Türkiye’nin her yerinde bulunuyor. Ancak firmanın İstanbul’daki ana merkezi üzerinden diğer firmalara ulaşmak mümkündür. İstanbul’daki mağazanın iletişim bilgileri 0 216 542 16 56 numarasıdır. Firmanın iletişim adresi Bağdat caddesi no 2 Şükrü Saraçoğlu stadyumu yanı Kadıköy / İstanbul’dur. FB storelere ulaşmak isteyen kişiler İstanbul içinden ticari taksiler ve otobüslerle fb storelere gidebilirler Kişiler bu firmalara gidebilmek için Kadıköy’e gitmeleri gerekir.

Bir önceki yazımız olan Fırat Plastik İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Fırat Plastik, iletişim ve iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 35 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status