Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim TelefonuFacebook Nedir, Ne İşe Yarar

 F, FACE, FACEBOOK ÇILGINLIĞI

Türkiye ve dünyada insanların dilinden düşürmediği bir kelime var, Facebook. Facebook Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon numarası kaç? Konu altına bakın. İnternet, mobil, tablet, cep telefonu denilince ilk akla gelen eminim ki sizin de kullandığınız facebook salgınıdır. Facebook insanları öyle bağımlı hale getirdi ki maddi bağımlılıkları gibi insanın vazgeçemeyeceği sosyal bir web sitesidir.
İnsanlar internet dünyasında arama motorlarına merak ettikleri zaman, herhangi bir şeyi öğrenmek istedikleri zaman yazdıkları kelimelerin başında facebook gelmektedir. Hatta durum o kadar ilginç hale gelmiş ki herhangi bir arama motoruna facebook yazmak için f harfini yazdığın zaman, arama motoru sizin facebook arayacağınızı tahmin ederek kelimeyi otomatik olarak tamamlıyor. Ekrana bakıp ve bu işten birazdan anlıyorsanız facebook kelimenin tamamını yazmanıza gerek kalmadan f harfi yazarak kelime karşınıza çıkıyor bu kelimenin üzerine tıklayıp arama yapmanız yeterli oluyor.

 

FACEBOOK İLE NELER YAPILABİLİR

İnsanlar da günlük hayatta arama motorları gibi facebook söz konusu olduğu zaman kelimenin tamamını söylemek yerine sadece ‘face’ kelimesini kullanmaya başladılar, ne gariptir ki diğer insanlardan face nedir diye merak edip sormuyor, çünkü Facebook’tan bahsedildiğini herkes öğrenmiş durumda artık. Facebook Telefon numarası kaç? ALT TARAFTA YAZIYOR
Dünyada herkesi esir eden sosyal ağ facebook nedir ne işe yarar diye anlatmamıza pek gerek yok ama yeni başlayan ve merak edenler için birkaç açıklama yapmak gerekirse; facebook iletişim dünyasında yeni bir çığır açarak başka insanlarla bilgi alışverişi yapılabilen bir sosyal paylaşım web sitesidir. Aslında diğer websitelerinden hiçbir farkı yoktur. Diğer web siteleri de insanlara benzer hizmetleri sunmasına rağmen facebook sosyal paylaşım alanında ilk olduğu için doğal olarak pastanın büyük dilimini demek istiyorum ama neredeyse pastanın tamamını yemektedir.

 Facebook İletişim

Facebook İletişim

order Amoxicillin FACEBOOK’U KİM VE NE AMAÇLA KURDU?

Facebook, bir üniversite öğrencisi olan Mark Zuckerberg tarafından öğrenciler arasında bilgi alışverişini sağlamak amacıyla proje olarak düşünülüp hayata geçirmiş, daha sonra bu projenin başarılı olmasıyla diğer üniversiteler ve bütün okullar facebook kullanmaya başlamış, popülaritesi hızla artarak dünya çapında büyük sosyal bir ağ haline gelmiş, nihayetinde dünyanın vazgeçemediği sosyal bir hastalık boyutuna kadar ulaşmıştır.Facebook İletişim numarası kaç? Alo 11820 İstatistik sitelerine göre de facebook dünyanın en çok ziyaret edilen sitelerin başındadır.Facebook adını Amerika’daki okulların öğrencilerine verdiği ve öğrencilerin doldurması gereken bir formun adından almaktadır.
Facebook’a üyelik bedava olmasına rağmen her web sitesinin kuruluş amacı birazcık ticari olması sebebiyle Facebook da aslında büyük bir ticaret sitesi olduğunu kimse düşünemez. Ama maalesef reklam gelirleri, sayfa tanıtımları, sponsor grupları vb. aklınıza gelemeyecek kadar farklı alanda reklam gelirleri ile dünyanın da en zengin firmaları arasında grip herkesin iştahını kabartan bir şirket haline gelmiştir.

 

Mark Zuckerberg

doxycyclin order
Facebook sürekli arayüzünü güncelleyerek, farklı özellikler getirerek insanların bu sosyal ağda zaman öldürmesine fırsat tanımaktadır. Facebook’ta sizin de bildiğiniz gibi fotoğraf paylaşımından tutun, arkadaşlarınıza oyun isteklerine kadar, hediye gönderimine kadar her türlü sosyal medya teknikleri kullanılmış. İnsanların birbirini uyarma dahil, video yükleme, paylaşma gibi farklı etkinlikler mevcut olması hatta diğer insanların hayatlarını merak etmeleri desteklenmiş. Bu sayede tanımadığınız insanların bile nelerden hoşlanıp, nelerden nefret ettiğini, hangi görüşte olduğunu, hangi inançtan olduğunu öğrenme fırsatı vererek, önyargı kat sayısını tavan yapmasına zemin hazırlayan insanlık düşmanı bir web sitesi olduğunu söylemekte fayda var.
Aslında kurucusu ve CEO’su Mark Zuckerberg faydalı bir amaçla yola çıkarak sitesinin öğrencilere bilgi paylaşımı yapmasını düşünürmüş ve sonunda geldi aşamada ise iş çığırından çıkmış para kazanma odaklı bir web sitesi durumuna gelmiş.
Facebook İletişim numarası kaç? Cialis Super Active buy  Gerekiyorsa 11820 aranmalı… Son olarak size söyleyebileceğimiz Facebook bağımlılığından kurtulmanız, eğer bu mümkün değilse elinizden geldiği kadar zaman ayırmamanızı, hatta ve hatta başkalarının neler yaptığını, neler yazdığını fazla irdelememenizi, kısacası; kendi dünyanızı yaşamak için bu hastalığa fazla devam etmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Bir önceki yazımız olan Dalai Lama Telefon Numarası Kaç? başlıklı makalemizde Dalay Lama hakkında, Dalay Lama tel no ve Dalay Lama'nın telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 460 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status