Eti müşteri hizmetleri telefon numarasıTürkiye’nin önemli şekerleme ve bisküvi markalarından biri olan Eti müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her türlü eleştiri öneri şikayet fırsatı sunmaktadır. Siz de firmayla ilgili merak ettiğiniz her hangi bir konuyu kolaylıkla buradan öğrenebilir ve sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Eti firması hakkında bilgi

Eti firması projesi kurucusu tarafından çizilen ve 1962 yılında üretime başlayan gıda sektörünün önemli firmalarından birisidir. Türk toplumuna en lezzetlisini en iyisini yedirmek için çaba harcayan Türk damak tadına uygun ve zihinde kalıcı ürünler oluşturarak sektörde yenilikçi bir yaklaşımın sembolüdür. Eti, bisküvi çikolata alanında adını duyurmuş önemli Türk yerli firmalarından biridir. 2003 yılında yeni bir dönem başlayan eti firmasında ‘bir uygarlık savaşı’ adı verilen toplam verimlilik yönetimi anlayışında değişiklik yapıldı ve bu sayede başarılar arka arkaya geldi. Azimli ve planlı bir şekilde yapılan çalışmalar sonunda Japon fabrika bakım Enstitüsü Eti firmasına 8 kere ödüllendirdi.

Eti sürekli ödüller kazandı. Çünkü dünya genelinde üst üste birinci gelen Eti firması Türkiye’de 72 ilde 8 bine yakın insana istihdam sağlamaktadır. Üretim teknolojilerini en iyi şekilde kullanarak inovatif çalışma ile Türkiye’nin büyümesine katkı sağlamaktadır. En büyük yüz sanayi kuruluşları arasında yer alan Eti firması kaliteli tecrübeli ve yenilikçi lezzetleri ile Türk damak tadının hizmetindedir.Eti

Eti

Bu önemli gıda firmasından alışveriş yapan ya da çalışmak isteyen öneride bulunmak isteyen şikayette bulunmak isteyen kişilerin Eti firması müşteri hizmetleri telefon numarası kaç merak ettim çalışmak istiyorum işe başvuracağım, aldığım ürünler sorunlu, şikayette bulunacağım gibi düşüncesinde olanlara yardımcı olmak için biz de bu yazımızı kaleme aldık.

Eskişehir’de bulunan Eti Şirketler Grubu telefon numarası

90 (222) 221 20 00

Eti fax numarası kaç

Eti faks numarası 222 225 55 00 olduğunu söyledim. Ayrıca Bisküvi Fabrikası, Çikolata Fabrikası, Kek fabrikasının ayrı ayrı telefon numaraları bulunmaktadır. Ancak siz Genel Merkezi aradığınız takdirde bütün sorularınıza cevap verilecektir. Eti firması her türlü eleştiri öneri ve insan kaynakları iletişim için sizlere gerekli cevabı verecektir.

Eti telefon numarası kaç

ALO ETİ HATTI 0800 2110 ETİ

MERKEZ: 90 (222) 221 20 00

Sizlere Türkiye’nin gururu olan bu gıda firmasını tanıttık ve bilgilendirdik.

Bir önceki yazımız olan Alarko müşteri hizmetleri telefon numarası başlıklı makalemizde Alarko Carrier, alarko carrier müşteri hizmetleri ve Alarko Kombi Müşteri Hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 974 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Coşkun dedi ki:

    Merhaba ben eti tüketicisiyim almış olduğum eti petito bir kutu çikolatanın içinden birtanesi defolu çıktı içinde çikolata var ama küçük bir parça var ben şahsen bunu eti şirketler grubuna yakıştıramadım bu ürün teraziye geçmiyormu geciyorda kullandığınız teraziler bozukmu nebiliyim yani aldığım ürünün içi boş gibi paket kapalı küçücük bir parça var icinde

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status