Eti İletişim Bilgileri1961 yılında ufak çaplı bir iş ile başlayıp şuan Türkiye’nin önde gelen firması haline gelen eti mutluluk denince akla gelen sloganıyla akıllarda yer edinmiştir. Birçok üretim yapılan fabrikada kraker den, bisküviye, gofrete kadar bir çok lezzetli tatlar üretilmektedir. İletişim olarak çok rahat kaynaklardan ulaşabileceğiniz firma genel merkezi Eskişehir’de bulunmaktadır

Nasıl Gidilir?

Eti Büyük bir firma olarak Genel merkezi Eskişehir’de olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerinde müdürlükleri bulunmaktadır. Eti iletişim bilgileri olarak 0800 211 03 84 ve 0216 651 03 84 numaralı telefondan daha detaylı bilgi alınabilir. Adres: Hoşnudiye Mahallesi Kızılcıklı Mahmud Pehlivan caddesi no:11 Tepebaşı/ Eskişehir. İletişim bilgileri 0222 221 00 00 olarak bilinmektedir.Hangi Araçlarla Gidilir?

Özel araçlarla çok rahat gidilebileceği gibi toplu taşıma araçları kullanılarak da ulaşım sağlanmaktadır. Genel bilgiler internetten ulaşılabilinir.

Bir önceki yazımız olan Qatar Airways İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde iletişim, iletişim bilgileri ve Qatar Airways İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 18 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status