Eskişehir ESKİ iletişim bilgileri telefon numarasıEskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon işleri Genel Müdürlüğü’nün kısa adı ESKİ iletişim bilgileri telefon numarası hakkında bilgilendirme yapacağız. Eskişehir atıksu arıtma tesisi şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 1999 yılında bitirilen atıksu Arıtma Tesisleri Eskişehir Su ve Kanalizasyon İdaresi Başkanlığı tarafından işletilmektedir. Biz de sizlere Eskişehir’de yaşayan vatandaşların su ihtiyaçları atıksu kanal çalışmaları hakkında bilgilendirme yapacağız. Ayrıca ESKİ abone işlemleri, abone olmak için gerekli belgeler, abonelik ücretleri, fiyat tarifeleri abonelik kapatma işlemleri ve fatura ödeme için anlaşmalı bankalar hakkında bilgi almak için de Eskişehir eski iletişim telefon numaraları bilinmesi gerekmektedir. İhtiyacınız olduğu durumlarda her türlü su borcu sorma, su arıza başvuru işlemleri gibi konular hakkında merak ettiklerinizi eski iletişim tel numarası aracılığı ile kolayca öğrenebilirsiniz.

Eskişehir eski müşteri hizmetleri telefon numarası

İhtiyaç duyduğunuz her türlü probleminiz çözüme kavuşması amacıyla şikayet arıza işlemleri için bütün Türkiye’de olduğu gibi Eskişehir’de de Alo 185 hattını kullanmalısınız. Gece gündüz demeden su arıza, kanalları veya borç sorgulama gibi merak ettiğiniz konular için Eskişehir eski telefon numarası aranmalıdır. Ayrıca Eskişehir’e özgü su telefon numarası 0 222 324 30 20 numaralı telefon ile de istek dilek şikayet temenni arıza bildirimlerini yapabilirsiniz.

Eskişehir eski iletişim bilgileri

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı’nın aramak için 0222 220 41 90 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Planlama yatırım ve inşaat Dairesi Başkanlığı ile görüşmek için ise 0 222 324 30 20 numaralı Genel Müdürlük telefon numarası aranmalıdır.  Su ve kanal İşletme Daire Başkanlığı telefon numarası 222 231 16 65 yine aynı şekilde içme suyu daire başkanlığı için de aynı numara aranmalıdır. Projeler Daire Başkanlığı su arıtma Daire Başkanlığı Strateji Geliştirme Daire Başkanlığı için de Genel Müdürlük telefon numarası aranabilir.Eskişehir eski

Eskişehir eski

Eskişehir Eski Çağrı Merkezi telefon numarası

Eskişehirlilerin her türlü kanal su arıza, şikayet bildirimleri için aranması gereken telefon numarası ALO 185

 Eskişehir için özel su arıza bildirim telefonu 0 222 324 30 20 numaralı telefon olduğunu hatırlatalım. 7 gün 24 saat çağrı merkezi aranarak sorunların anında çözüm bulmasını destek sağlayabilirsiniz. Böylece su kaçakları su arızaları anında müdahale edilecektir.

Eski su abone işleri için gerekli belgeler;

Yeni sıfır aboneler için;

tapu senedi

adres beyanı

Yapı kullanma izin belgesi

kiracı ise kira kontratı

Zorunlu deprem sigortası poliçesi

TC kimlik numaralı belge

Daha önce aboneliği olanların Yeniden abone olmak için;

kimlik belgesi

adres beyanı

DASK poliçesi

kira kontratı ya da tapu gerekmektedir.

Eskişehir eski iletişim tel no

Yeni abone olma şartları hakkında bilgi almak için, su fiyat tarifelerini öğrenmek için, abonelikte ödenmesi gereken ücretler, kayıtta istenen belgeler ve diğer aklınıza gelebilecek her türlü ihaleler, su kesintileri hakkında bilgi alma gibi konular için Eskişehir eski telefon numarası ALO 185 alınabilir.

Sizlere 24 saat hizmet veren Eskişehir su ve kanalizasyon işleri birimi hakkında bilgilendirme yaptık. Ayrıca ihtiyaç durumunda kurumun resmi web sitesine girerek ihtiyacınız olan bilgileri ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 566 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status