Erzurum ESKİ Telefon NumarasıErzurum su ve kanalizasyon işleri Genel Müdürlüğü işlerini yürüten ESKİ telefon numarası iletişim bilgileri hakkında sizlere gerekli bilgilendirmeyi yapacağız. Palandöken dağları eteklerinde yıllara meydan okuyan önemli büyük şehirlerden biri olan Erzurum ilinde vatandaşların su ve kanalizasyon ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmet veren ESKİ iletişim bilgileri nedir. Nasıl aranır ne amaçla kullanılır sizlere yardımcı olacağız. Erzurumlular su abone olmak için su kesintilerini öğrenmek için hangi telefon numarasını aramalıdır. Arayınca hangi bilgileri alabilir, hangi konularda görüşme yapabilir sizlere bilgi vereceğiz.

ESKİ iletişim tel no

Erzurum ilimizin Büyükşehir olması sebebiyle bütün köy kasaba ilçeler ısa adı eski olan Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresine bağlanmıştır. Bunun için kanalizasyon ya da su ile ilgili sorun yaşarsanız ya da yeni abonelik işlemleri için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek isterseniz gerekli bilgiyi almak için eski iletişim tel no bilinmelidir.

ESKİ müşteri hizmetleri telefon numarası

Her türlü su kesinti öğrenme eski abone hizmetleri eski arıza bildirimi eski su kaçağı kanalizasyon işleri gibi konular için aramanız gereken telefon numarası 0442 233 02 88 numaralı telefondur. İhtiyacınız olduğu zaman Erzurum su abonelik, su arıza bildirimleri yapmak için 0442 233 02 88 numaralı telefon sizlere destek sağlamaktadır.

ERZURUM Eski abonelik işlemleri için neler gereklidir

Yeni su abonesi olmak isteyen Erzurumlular yapı kullanma izin belgesi, kimlik fotokopisi, Su aboneliği alacağı yerin tapu fotokopisi, kiracı ise kira kontratı, Zorunlu deprem sigortası yani DASK poliçesi

 Eğer abone olmayı isteyen kişi ev sahibi ise su borcu olmadığını takip etmesi gerekir. Evini yada işyerini kiraya veren kişiler kiracısını su borcu olup olmadığını mutlaka düzenli olarak takip etmelidir.ESKİ telefon numarası

ESKİ telefon numarası

ESKİ çağrı merkezi iletişim tel no

1995 yılında izmete açılan Erzurum Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü vatandaşların her türlü su ve kanal işlerine destek sağlamaktadır. 20 kilometre yarış çapındaki köy kasaba belde ve mahalleleri bütün su hizmetlerinin kanal tesisatını işletme onarmada bakım yapma görevini yapmaktadır. Erzurum’da yavaş yaşayan vatandaşların eski müşteri hizmetleri telefon numarasını arayarak gerekli hizmetleri alacağını hatırlatalım.

Eski tel no

Erzurumluların su abonelik işlemleri Erzurum su arıza, Erzurum su kesintisi sebepleri ve benzer konularda bilgi almak amacıyla araması gereken telefon numarası 0442 234 1624 olduğunu hatırlatalım. Erzurum eski tel no, su arıza iletişim hattı, Erzurum su kesintisi, ESKİ su kesintisi hakkında bilgi alma ve benzer konular ile ilgili olarak aramanız gereken telefon numaraları sizlere yukarıda verilmiştir. İhtiyacınıza göre gece gündüz demeden arayarak sorunlarımıza çözüm bulması için müracaatını yapınız.

İnternet şubesi üzerinden su borcumuzu ödeyebilirsiniz bunun için web sitesine girerek su faturası sorgulaması yapınız. Daha sonra kredi kartı ile fatura ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için eski web sitesine giriş yapıp gerekli işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giresun Üniversitesi İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Giresun Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası, Giresun Üniversitesi Hastanesi randevu telefon numarası ve Giresun Üniversitesi iletişim bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 722 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. yaşar dedi ki:

    sekmen seni erzm ma başımıza bela eden allaha havele ediyorum sekmen ………. belanı şeytan bulasın erzm dan allah uzaklaştırsın ……… seni ……

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status