Esgaz telefon numarası iletişim bilgileri



Esgaz müşteri hizmetleri telefon numarası iletişim telefon, Esgaz hakkında bilgi vermek amacıyla sizlere bu yazıyı hazırladık. Geçmişi 1990 yıllarında kadar dayanan Esgaz hızlı bir atılım yaparak şehirde yaşayan insanların temiz enerji ile tanışmasına vesile olmuştur. 120 milyar dolarlık yatırım bütçesi ile Eskişehir’de 14 mahalleye 30000 civarında aboneyi 2006 yılında başaran firma 2008 yılına girdiğinde bu sayıyı 250.000 seviyesini ulaştırmıştır. Sürekli atılım yaparak bina, sokak, mahalle her alanda doğalgaz hizmeti veren firma Eskişehir’de çevreci bir yakıt kullanılması için çaba harcamaktadır.

Sizlerde henüz haberiniz olmadıysanız abone olmak amacıyla Eskişehir Esgaz müşteri hizmetleri telefon numarasını arayabilirsiniz. merak ettiğiniz bütün konularda sizlere gerekli destek sağlanacaktır. Adım  adım konut aboneliği nasıl yapılır sizlere anlatacaklardır.

Doğalgaz ücretleri ne kadar tutar, neler yapılması gerekir sizleri bilgilendirecek.vardır.

Esgaz iletişim telefon numarası

Eskişehir ilimizin doğalgaz dağıtım hakkını elinde bulunduran firması Esgaz her türlü abonelik hizmetleri, kullanım sözleşmesi iptali, açma kapama, güvenli gaz kullanımı, yakıt karşılaştırması tarifeler ile ilgili bilgilendirme yapacaktır. Sizler  bu konularda bilgi almak amacıyla aramanız gereken numara 0222 330 00 numaralı Esgaz müşteri hizmetleri telefon numarasını günün her saatinde arayabilirsiniz.

Eğer evinizde mevcut abone iseniz herhangi bir tehlike arz eden durum oluştuysa doğalgaz acil yardım telefon numarası 187 olduğunu hatırlatalım.



Esgaz çağrı merkezi telefon numarası

Eskişehir şehrinin doğalgaz hizmetlerini yürüten Esgaz çağrı merkezi telefon numarası her türlü bilgilendirme yapmak amacıyla sizleri beklemektedir. Müşteri  temsilcileri sizlere merak ettiğiniz her konuda ayrıntılı bilgilendirme yapmaktadır.  Bunun için aramanız gereken telefon numarası 0222 330 00 00 olduğunu hatırlatalım.

Esgaz

Esgaz

Eğer ihtiyacınız olursa faks numarası 0222 320 48 58 dir.

Doğalgaza geçmek istiyorsanız doğal olarak öncelikle tesisatçıları görüşmemizde fayda var. Tesisatçılar  size ne yapmanız gerektiğini anlatacaktır.  Gerçek kişilerin hazırlaması gereken belgeler neler olduğunu sizlere icra edeceklerdir. Örneğin nüfus cüzdanının onaylı sureti, noterden onaylı imza sirküsü gibi belgeler istenecektir.

Altyapı  firmaları ile kimler iletişime geçmeli baca tesisat için ne gerekiyor, tesisatçı firmaların değerlendirmeleri şartnameler tüketicilerin istek ve şikayetleri mutlaka eskart telefon numarası aracılığı ile teyit alınmalıdır.

Sizlere doğalgazın kullanımı hakkında, döşenmesi, borç sorgulama, fatura işlemleri gibi her konuda hizmet veren Esgaz müşteri hizmetleri telefon numarası 7 gün 24 saat destek sağlamaktadırç

Bir önceki yazımız olan Diyargaz telefon numarası başlıklı makalemizde Diyargaz arıza telefonu, Diyargaz çağrı merkezi telefonu ve diyargaz telefon numarası müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.



Bu yazı 674 kere okundu.
  • Site Yorum

2 adet yorum var.

  1. mehmet küçük dedi ki:

    Doğalgaz aboneliğimin iptali saglandı, gaz akışı durdurulup son endeks degerlerine göre teminat bedelimden kesildi, teminat miktarı belli oldu…E arkadaş allah aşkına birisi bana söylesin depozitoyu geri almak için 10 gün niye bekletiyorsunuz.
    Gazı bağlatırken peşin peşin alıyorsunuz ama parayı. bir de bi saygısız kadın var müşteri hizmetlerinde agzını yaya yaya ”bekliceksiniz” demez mi…resmen dolandırıcılık eşkiyalık soygunculuk ESGAZIN bu yaptığı

  2. levent dedi ki:

    esgaz aboneliğimi iptal ettirmiştim.halen para iadem halen olmadı.05362198754

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status