Ergo Sigorta Telefon Numaraları Müşterilerin her türlü ihtiyaçları için en uygun çözümleri sunmayı hedef edinmiş olan Ergo Sigorta telefon numaraları mutlaka bilinmesi gerekir. Ergo, hem sigorta hizmetleri hem de emeklilik ve hayat branşları için ayrı ayrı müşteri hizmetleri telefon numaraları oluşturmuştur. Sigortacılıkla ilgili her türlü bilgi edinmek amacıyla Ergo Sigorta telefon numarası aranmalıdır. Ayrıca emeklilik ve hayat branşlarında bilgi almak için ise Ergo emeklilik ve hayat telefon numarası ayrıca not edilmesi gerekmektedir. Firma her zaman müşterilerine karşı güvenilir ve dürüst olmayı ilke edinmiş müşteri memnuniyetini sürekli her şeyden üstün tutmuş önemli bir ilke sahibidir. Bu amaçla firma sigortacılık alanında emin adımlarla yol almaya devam ederek değerli kıldığı müşterilerine her türlü öneri, görüş, şikaye ve eleştiri için zaman ayırmaktadır. Siz değerli müşterilerine bu çerçevede hizmet vermek için farklı iletişim kanallarını devreye sokmuştur.

Ergo Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası kaç

Eğer internetten ulaşmak istiyorsanız oradaki formu doldurup her türlü konuyu yazabilirsiniz. Ancak ben uğraşmak istemiyorum telefonla halletmek istiyorum diyorsanız Ergo Sigorta telefon numaraları sizler için hazır beklemektedir. Ergo Sigorta Müşteri Hizmetleri telefon numarası kaç >>> 0850 200 11 11 11

Ergo Sigorta tel no

444 0 466 Genel Sigorta hizmetleri içindir. Eğer emeklilik ve hayat branşları için bir görüşmek istiyorsanız 444 37 46 numaralı telefonları aramanızı tavsiye eder.

Ergo Sigorta

Ergo Sigorta

Ergo Sigorta hakkında bilgi

Dünya pazarında büyük bir güç olan Ergo Sigorta Türkiye’de de iddialı bir şekilde çalışmak için faaliyetlerini harekete geçirmiştir. Türkiye’de 500 civarındaki çalışanı ile insanlara hizmet getirmek için çaba sarf ederken aynı zamanda Türkiye genelinde 1500den fazla acentesi ile Türkiye’nin önde gelen sigortacılık şirketleri arasında yer almaktadır. Her koşulda müşterilerine destek vermek amacıyla çözüm üreten çözümler bulan birlikte hayatı garanti etmeye çaba sarf eden yardımcı önemli bir şirkettir. Ergo sigorta Türkiye’de 3 satış ofisi ve 8 bölge müdürlüğü ile 1200 e yakın servisle Anlaşması bulunmaktadır.Ergo Sigorta’nın sunduğu avantajlar nelerdir

Ergo Sigorta’nın sunduğu avantajlar; oto sigortaları, yangın sigortaları, Mühendislik sigortaları, tarım sigortaları, Sağlık Sigortaları, nakliyat sigortaları olarak ifade edilebilir. Ergo Sigorta iletişim bilgileri oldukça farklı ve fazla iletişim kanalını müşterilerine sunmayı ilke edinmiş olan firma online işlemler şeklinde sizlere kolaylıklar sağlamaktadır. Ergo Sigorta iletişim kanallarını kullanmak istiyorsanız Genel Müdürlük ve bölge müdürlükleri ile görüşmek için, müşteri ilişkileri merkezini aramak için, acenteler hakkında bilgi almak için, anlaşmalı kurumlar öğrenmek için her türlü şikayet ya da önerilerinizi iletmek için sizlere farklı iletişim kanalları sunulmuştur. Bunları internet sitesine girdiğiniz takdirde tek tek ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Ergo sigorta sizlere vergi uygulamaları ile ilgili bilgiler verecektir, yanlış sigorta uygulamaları varsa çözüm üretecektir. Eğer anlaşmalı sağlık kurumlarını öğrenmek isterseniz yardımcı olacaktır.

Müşteri ilişkilerine oldukça fazla değer veren Ergo Sigorta Türkiye‘de yaygın hizmet anlayışıyla oldukça bilinen tanınan ve tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır. Ergo Sigorta tel no nedir?

Ergo müşteri hizmetleri telefon numarası kaç 0850 200 11 11 11 numaralı telefon arandığı takdirde müşteri temsilcileri sizlere istediğiniz her konuda yardımcı olacaktır.

Ergo sigorta hakkında ne düşünüyorsunuz

Büyük bir kuruluş olan Ergo sigorta hakkında yorumlarınızı konu altına yazabilirsiniz. Memnuniyetiniz ya da memnuniyetsizliğiniz varsa sebepleri ile birlikte konu altına yazabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Acıbadem Sigorta Telefon Numarası başlıklı makalemizde Acıbadem Sigorta, Acıbadem Sigorta iletişim tel ve Acıbadem Sigorta Müşteri İletişim Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 929 kere okundu.
 • Site Yorum

2 adet yorum var.

 1. yılmaz özdemir dedi ki:

  29 12 2009 da13 da 435 plakalı araçta kaza sonucu ailemi kayb ettim soy adı özdemir olanların ödeme dekontlarını taleb ediyorum yardımcı olurmusunuz

  • NUMARA dedi ki:

   Merhaba Yılmaz bey,
   Geçmiş olsun başınız sağ olsun.
   Konuya açıklık getirmenizi rica ediyoruz. Ne dekontu istiyorsunuz? Sigorta şirketinden para almak için mi lazım? Eğer yanlış anlamadıysak, hak etmediğiniz parayı almak için başkalarının harcama giderlerini mi göstereceksiniz? Lütfen bilgi verin?

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status