Erzincan Üniversitesi iletişim bilgileri“Anadolu’da bir dünya üniversitesi” sloganı ile Yüksek Öğrenim faaliyetlerini hızla devam etmekte olan Erzincan Üniversitesi iletişim bilgileri, eğitim faaliyetleri hakkında sizlere gerekli kısa bilgilendirme yapacağız. Geçmişi 1976’lara kadar dayanan Eğitim Kurumu başlangıçta Erzincan Meslek Yüksek Okulu ve Erzincan Eğitim Yüksekokulu ile başlar. Ancak 1992 yılında Atatürk Üniversitesi’ne bağlı olarak farklı fakülteler ile yüksek öğrenimine devam etmiştir. Nihayet 2006 yılında kurulan Erzincan Üniversitesi bağımsız devlet üniversiteleri arasına girer ve çalışmalarına bağımsız bir şekilde hızla devam etmektedir.

Erzincan Üniversitesi 

Bugün Hukuk Fakültesi Eğitim Fakültesi Fen Edebiyat Fakültesi ilahiyat Meslek Yüksekokulu Erzincan Meslek Yüksekokulu, Sağlık Yüksekokulu, Kelkit Aydın Doğan Meslek Yüksekokulu, Tercan Meslek Yüksekokulu, Refahiye Meslek Yüksekokulu, ilahiyat Meslek Yüksekokulu ile başladığı yola büyük bir atılım yaparak oldukça farklı fakülteler ve bölümlerle kendini hızla geliştirme yolunda adımlar atmaktadır.

Erzincan Üniversitesi Tanıtım

Erzincan Üniversitesi telefon numarası

Erzincan Üniversitesi iletişim bilgileri gelişimine sürekli yenilikler ekleyen Yüksek Öğrenim Kurumu Erzincan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 80 24 olarak hizmet vermektedir. Ayrıca üniversitenin direk bağlanma telefon numarası 0 446 226 66 66 numaralı telefon ile de ulaşılabilmektedir. Üniversite ile ilgili her türlü konu hakkında bilgi almak soru sormak yetkililere ulaşmak amacıyla telefon numarası faks numarası kullanılabilir faks numarası 0 446 226 66 65Erzincan Üniversitesi faaliyet alanları

Bugün aktif olan fakülteler, diş hekimliği, Eczacılık, ilahiyat, Tıp, Mühendislik, İktisadi ve İdari Bilimler, hukuk, fen, edebiyat ve Eğitim Fakültesi aktif olarak faaliyette bulunan meslek yüksekokulları, Adalet Meslek Yüksek Okulu, Kemaliye Hacı Ali Akın Refahiye Tercan üzümlü Kemah ayırlı İliç Dursun Yıldırım meslek yüksekokulları ile Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksek Okulu hizmet vermektedir. Yüksek okulları Yabancı Diller Beden Eğitimi ve Spor Kemaliye Hacı Ali Akın uygulamalı bilimler Ali Cavit Çelebioğlu sivil havacılık, sağlık yüksekokulları olarak hizmet vermektedir. Erciyes Üniversitesi idari birimleri  işleri teknik birimi, Strateji Geliştirme birimi, Sağlık Kültür ve spor Dairesi Başkanlığı personel daire başkanlığı Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı kütüphane ve Dökümantasyon Daire Başkanlığı, idari ve mali işler Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, hukuk Müşavirliği, bakım onarım ve işletme müdürlüğü, döner sermaye, İşletme Müdürlüğü, Basın ve halkla ilişkiler ofisi olarak hizmet vermektedir. Erzincan Üniversitesi Tanıtım atağı yapmaktadır.

Erzincan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Bütün bu birimlerle iletişime geçmek için yapmanız gereken Erzincan Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 444 80 24 numaralı telefonu aramaktır. Her türlü sorun ve merak edilen konuların öğrenilmesi için bu numara aranmalıdır. Erzincan Üniversitesi’nin sosyal medya hesapları da aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Gerekli durumlarda takip ederek eğitim kurumunun çalışmaları takip edilebilir

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 763 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status