Eczacıbaşı İletişim Bilgileriİş sağlığı ve güvenliği hususunda ulaşılmak istenen noktalardan biri olan Eczacıbaşı bir form yardımıyla herkesin ulaşmasını sağlıyor. Farklı illerde faaliyet veren ve her yer için iletişim sistemi bulunduran Eczacıbaşı’nın genel merkez numarası; 0(216) 547 24 74 olarak görülüyor.

Hangi İllerde Bulunuyor

Türkiye geneline bakıldığında genel merkezinin İstanbul/Beykoz olduğu biliniyor. Tüm iller için Eczacıbaşı iletişim bilgileri ve adres bilgileri detaylı olarak bulunuyor. Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Erzurum, Tokat, Denizli, Edirne, Trabzon ve Elazığ’da merkezleri yer alıyor.Eczacıbaşı Adres Bilgileri

Bulundukları illere göre farklı adresler ve farklı Eczacıbaşı iletişim özellikleri yer alsa da genel merkezine ulaşılıp aktarma yapılması da sağlanıyor. Ekinciler Caddesi Ertürk Sok. No: 4 Onat Plaza K1 D4 Kavacık adresi üzerinden iletişim kurulabiliyor.

Bir önceki yazımız olan Karşıyaka Yelken Spor Kulübü İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Karşıyaka Yelken Spor Kulübü, Karşıyaka Yelken Spor Kulübü İletişim ve Karşıyaka Yelken Spor Kulübü İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 98 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status