ECA müşteri hizmetleri telefon numarasıECA müşteri hizmetleri telefon numarası ile dünya standartlarında hizmet alabilirsiniz. Ürünleri ile yıllarca beraber olma düşüncesiyle hareket eden ECA firması bir Elginkan kuruluşudur. Manisa’nın köklü ailelerinden olan Elginkan topluluğu 50 yıllık geçmişinde bir dünya markası olma yolunda önemli bir iş başarmıştır. Türk ekonomisine iş ahlakı ve toplum kültürü düşüncesini yerleştirerek kalıcı müessese olmayı başarmıştır. ECA yıllardan beri Türkiye’de Banyo, Mutfak malzemeleri üreterek bir dünya markası haline gelmiştir. Ürünleri dünya standartları üstünde Kaliteye sahiptir.

ECA ve Serel hakkında bilgi

ECA ve Serel markası kalite ve estetiğin diğer bir adıdır. Toplumsal şirketleri oldukça fazla olan ECA ve Serel önemli bir işlevi yerine getirmektedir. Kurucuları Ahmet ve Ümmehan Elginkan ile Ekrem ve Cahit Elginkan olduğunu hatırlatalım.  İş hayatına atılarak hep birlikte öncülük etmişler ve büyük bir mirası bilinç ve sağduyu değerlerinde geleceğe taşımışlar önemli bir vakıf olarak önemli sosyal sorumluluk projelerine destek olmuşlardır. Eğitim Bilim Kültür ve teknoloji alanlarında eğitim merkezleri açmışlar okullar yaptırmışlar, Yurtlar ve Burslar ile ülke geleceğine hizmet sunmuşlar bilim kültür alanındaki destekleri ile de proje yarışmaları düzenlemişler. Bu kapsamda üniversitelerle işbirliği yapmışlar, Yayınları destekleyerek cumhuriyet dönemi Türk kültürüne destek olmuşlar. Ayrıca Türk Dili ve Edebiyatı kurultayına Türk müziğine ve Sürdürülebilir çevre dostu ürünler ile destek olmuşlardır. Böylesine önemli güçlü bir firma olan ECA ve Serel müşteri hizmetleri oldukça yoğun çalışmaktadır. Siz de her türlü bilgi iletişim sosyal sorumluluk kültürel destek anlamında irtibat etmek için ECA Serel müşteri hizmetleri telefon numarasını not etmeniz önemlidir.Ttesisat ve banyo ürünleri konusunda Türkiye’de bir numara olan Serel ve ECA markaları özellikle banyo bataryası mutfak bataryası, Seramik, banyo sistemleri, klozet, evye gibi aklınıza gelebilecek her türlü su tesisatı ve doğalgaz Vanaları konusunda önde gelen lider firmadır.

ECA

ECA

Ürettiği ürünler genelde armatür, doğalgaz Vanaları, su tesisatı, akrilik küvet, seramik sağlık gereçleri, gömme rezervuar, banyo aksesuarları, seramik kaplama malzemeleri olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca ısıtma ve soğutma sistemleri içinde ürün yelpazesi giderek gelişen ECA ve Serel markaları Türkiye’de kalitenin sağlamlığını diğer adıdır.

ECA müşteri hizmetleri telefon numarası kaç

ECA Serel müşteri hizmetleri çağrı merkezi 444 0 ECA ya da 322 olduğunu hatırlatalım.

ECA firması Vitrifiye ve armatür bölümü için iletişim adresi 212 705 55 00

soğutma-ısıtma sistemleri için iletişim adresi 0216 442 34 41

ECA bayilik sistemi içinde bu numaraları arayarak ayrıcalıklı firmadan yetki alabilirsiniz. ECA Serel müşteri hizmetleri telefon numarası sizlere her konuda yardımcı olacak bilgi verecek gerek malzeme satışında gerek öneri destek ve kariyer fırsatları konusunda çekinmeden arayıp konuşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Hürriyet müşteri hizmetleri telefon numarası kaç başlıklı makalemizde Hürriyet gazetesi çağrı merkezi telefon numarası, Hürriyet Gazetesi müşteri hizmetleri telefon numarası ve hürriyet gazetesi şikayet telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 979 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status