E-devlet kapısı çağrı merkezi telefon numarası kaç?E-devlet kapısı çağrı merkezi telefon numarası kaç? Türkiye’de vatandaşlar bütün resmi işlemlerini e devlet sistemi üzerinden yapabilme hakkını elde ettiler. Devletin hazırladığı web sitesi aracılığı ile sisteme dahil olan resmi kurumlar üzerinden bütün işlemler takip edilebilmektedir, ancak vatandaşlar internet ortamına çok çabuk uyum sağlayamadığı için bazı konularda sıkıntı yaşanmaktadır. Bu sıkıntıların aşılması için hızlı telefon rehberi sistemi devreye konulmuştur. Adına da e devlet kapısı çağrı merkezi denilmektedir.

e-devlet kapısı kullanırken yaşanan sorunlar ile ilgili bilgi almak için e devlet çağrı merkezi telefon numarası aranmalıdır. e devlet hattı arandığı takdirde sistem ile ilgili merak ettiğiniz her türlü konu sorun müşteri temsilcileri tarafından çözümlenmeye çalışılmaktadır.

e-devlet iletişim hattı kaç

e-devlet kapısı çağrı merkezi 160 numaraları çevrildiği zaman size hizmet vermektedir. Eğer e Devlet sistemine girerken şifreniz, mobil imzanız, imzanız gibi konularda sorun yaşıyorsanız hizmetlerin kullanımı hakkında teknik sorunlar yaşıyorsanız, sistemde açılmayan sayfalar kırık bağlantılar erişim sorunları varsa e-devlet çağrı merkezi olan 160 numaralı telefon aranmalıdır. e devlet çağrı Merkezi çalışanları sizlere her türlü desteği sağlayacaktır ve sorunlarınız anında çözümlenecektir.e devlet telefon hattı

e devlet telefon hattı

e-devlet engel yok hattı nasıl çalışıyor

Engelli vatandaşlar için hazırlanan devlette engel yok sistemi ile görüntülü görüşme yapılarak engelli vatandaşların sistemden yaralanması sağlanmaktadır. İşaret dili ile Çağrı Merkezi çalışanları engelli vatandaşlara görüntülü olarak e devlet kapısını kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Bunun için sisteme giriş yapılıp e-devlette engel yok sekmesi kullanmalı daha sonra görüntülü görüşme başlatılarak sorunlara çözüm bulunmalıdır.

e devlet kapısı çağrı merkezi niçin aranmalıdır

e devlet sisteminde yaşanan her türlü olumsuzluğun giderilmesi amacıyla iletişim ve yardım sistemi olan çağrı merkezi aranmalıdır. Sizlere sistemle ilgili yaşadığınız sorunların çözümü ile ilgili olarak hızlı çözüm merkezi oluşturulmuştur. Öncelikli olarak hızlı Çözüm Merkezi sayfalarını okumalısınız. Eğer sorunlarınıza cevap bulamıyorsanız o zaman e devlet çağrı merkezi telefon numarası aranmalıdır.

e-devlet çağrı merkezi sabit telefonlardan ve bütün mobil ağlardan aranabilir. Teknik ekip sizin sorunlarınıza anında çözüm bulmak için size yardımcı olacak sistemdeki eksikliklerin giderilmesi için çalışacaktır. Bunun için sürekli güncellenen sisteme sizlerinde katkısı olacaktır kamu kurum hizmetleri ile ilgili sorun görüş ve önerileriniz için 160 numaralı e devlet telefon hattını aramaktan çekinmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan İSKİ Telefon Numarası başlıklı makalemizde İSKİ, İski Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve İski Müşteri iletişim tel. Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 1263 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status