Dumlupınar Üniversitesi HakkındaKütahya’da Yüksek Öğrenim faaliyetlerine devam eden Dumlupınar Üniversitesi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Özellikle web sitesinden bahsetmek gerekirse Altın Örümcek ödülü almış oldukça kullanışlı güzel bir web sitesi sizlere gerekli bilgilendirmeyi kolayca sunmaktadır. Bir ön bilgi olması açısından sizlere üniversite hakkında kısa bilgilendirme yapmak istiyoruz.  Dumlupınar Üniversitesi telefon numarası 0 274 265 20 31 Germiyan ve Evliya Çelebi yerleşkelerinde ve ilçeleri Pazarlar, Şaphane, Altıntaş, Domaniç, Hisarcık, Emet, Gediz, Simav ve Tavşanlı’da da meslek yüksekokulları aracılığıyla Türk gençliğine Yüksek Öğrenim fırsatı vermektedir. Kütahya merkezde yer alan Evliya Çelebi yerleşkesi oldukça büyük bir alan üzerinde kurulmuş. Anadolu’nun uzun yıllar söz sahipliği yapan Selçuklu ve Osmanlı mimarisi ile bezenmiştir.

Dumlupınar Üniversitesi

Dumlupınar Üniversitesi’nde oldukça fazla akademik birim hizmet vermektedir. Üniversitenin 4 tane enstitüsü yüksek lisans yapmak isteyenlere fırsat vermektedir. 10 tane fakültesi 5 tane yüksekokulu bulunmaktadır. Gençlerin istekleri doğrultusunda farklı programlar açılmış ve onların hayallerine ulaşmasına fırsat vermektedir. Kütahya ilinin coğrafi olarak Ege Bölgesi’nde yer almasına rağmen bütün bölgelerimizde eşit uzaklıkta sayılabilir özellikle İç Anadolu, Marmara, Batı Karadeniz, Akdeniz bölgelerine ortalama 5-6 saat uzaklıkta olduğu söylenebilir. Şehir sade bir Anadolu şehridir. Sizlere oldukça uygun ücretle yeme içme barınma fırsatı sunmaktadır.Dumlupınar Üniversitesi iletişim bilgileri

Üniversite ile ilgili merak ettiğiniz konular için aramanız gereken telefon numarası 0 274 265 20 31 numaralı telefondur. Dumlupınar Üniversitesi telefon numarası arandığı takdirde üniversitenin öğrencilere sunduğu fırsatlar hakkında bilgi sahibi olursunuz. Ayrıca şehirde yaşam borç fırsatları Dumlupınar Üniversitesi taban puanları gibi farklı konularda da bilgi sahibi olabilirsiniz aday öğrencilerin mezun öğrencilerin ya da idari personeli Eğitim Kurumu ile ilgili ulaşmak istediği bilgilere Dumlupınar Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası 0274 265 20 31 numaralı telefondan ulaşılabilir. Adres, Evliya Çelebi yerleşkesi Tavşanlı yolu Kütahya olarak kullanılmaktadır. Faks numarası 0274 265 20 13 numaralı hat olarak kullanılmalıdır.

 Dumlupınar Üniversitesi

Dumlupınar Üniversitesi

Dumlupınar Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası

Dumlupınar Üniversitesi öğrencilerine akademik özgürlük nitelikli insan olma, sürdürülebilir kalite, bilimsellik, adil olma, doğaya karşı duyarlılık, manevi ve milli değerlere bağlılık, hesap verilebilirlik ve şeffaflık konularında değer katmaktadır.

Siz de Anadolu şehri olan Kütahya’da eğitim öğretim faaliyetlerinden faydalanmak istiyorsanız Dumlupınar Üniversitesi telefon numarası aracılığı ile merak edilen konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 610 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status