Dokuz Eylül Üniversitesi Hakkındaİzmir’in kurtuluş günü ile ilgili olarak oldukça fazla eğitim kurumu bulunmaktadır. Bunlardan birisi ve en önemlisi doğal olarak Dokuz Eylül Üniversitesi olduğunu sizler de tahmin edersiniz. Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olan İzmir’de Yüksek Öğrenim faaliyetlerine aralıksız olarak uzun zamandan beri devam eden Dokuz Eylül Üniversitesi hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Özellikle iletişim bilgileri, eğitim faaliyetleri hakkında merak edilen konuları açıklayacağız. Bu Eğitim Kurumu İzmir’in farklı yerlerinde eğitim kurumları aracılığı ile insanlara eğitim faaliyetleri vermektedir.

Öncesinde eğitim faaliyetlerini Ege Üniversitesi bünyesinde devam ettiren kurum, sonrasında bağımsız bir devlet üniversitesi olarak faaliyetlerini yürütmektedir. Öncesinde Aydın turizm işletmeciliği ve otelcilik yüksekokulu, Adalet Yüksek Okulu, Denizcilik bilimleri ve teknolojisi enstitüsü, Tıp Fakültesi, mühendislik-mimarlık fakültesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, hukuk fakültesi ile güzel sanatlar fakültesine bünyesine almış, daha sonra Milli Eğitim Bakanlığı’ndan İzmir Meslek Yüksekokulu, Denizli Eğitim Yüksekokulu, Demirci Eğitim Yüksekokulu, İlahiyat Fakültesi, Denizli Mühendislik Fakültesi, Buca Eğitim Fakültesi bünyesine girmiş. Böylece üniversite faaliyetlerine aralıksız olarak devam ederek sürekli kendini gelişmiştir.

Dokuz Eylül Üniversitesi telefon no

Ege Bölgesi’nde eğitim faaliyetlerini yürüten Türkiye’nin önemli üniversitelerinden birisi olan Dokuz Eylül Üniversitesi iletişim bilgileri lise şöyledir Dokuz Eylül Üniversitesi telefon numarası 0232 412 12 12 olarak hizmet vermektedir.

Dokuz Eylül Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası arandığı takdirde gerek insan kaynakları gerek eğitim faaliyetleri hakkında merak ettiğiniz konular ile ilgili olarak bilgi sahibi olursunuz. Sizlere barınma, burs, Dokuz Eylül Üniversitesi taban puanları yurt ulaşım şehirde yaşam gibi konularda gerekli bilgilendirme yapılması için aramanız gereken numara 0232 412 12 12 numaralı Dokuz Eylül Üni tel no olduğunu unutmayın.Dokuz Eylül Üniversitesi adresi

Rektörlük, Cumhuriyet Bulvarı numara 144 Alsancak İzmir

Dokuz Eylül Üniversitesi fax numarası 0232 464 81 35 numara ile hizmet vermektedir.

Sizlere Ege bölgesinin ikinci önemli üniversitesi olan Dokuz Eylül Üniversitesi hakkında kısa bilgilendirme yapmaya çalıştık.

Dokuz Eylül Üniversitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası

Dokuz Eylül Üniversitesi iletişim bilgileri her türlü ihtiyacının karşılanması merak ettiğiniz konuların cevap bulması için ister eğitim kurumunun web sitesini kullanarak isterseniz Dokuz Eylül Üniversitesi direk bağlanmak telefon numarasını kullanarak ister aktif öğrenci olan ve mezun öğrenci ya da çalışan personel her türlü sorunun konunun halledilmesi amacıyla 0232 412 12 12 numaralı çağrı merkezi aranabilir.

Sizler de böylece İzmir’in önemli üniversitelerinden biri olan Dokuz Eylül Üniversitesi ile ilgili bilgi sahibi olursunuz.

Dokuz Eylül Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Eğitim Kurumu’ndan ister mezun olun, ister aktif öğrenci olun ya da bir çalışan konu ile ilgili düşüncelerinizi alt tarafta paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi telefon numarası başlıklı makalemizde Ağrı Dağı Üniversitesi telefon numarası kaç, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi ve Ağrı Üniversitesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 584 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status