Doğuş Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarasıDoğuş Eğitim Vakfı tarafından 1995 yılında yüksek öğretim faaliyetleri amacıyla kurulan ve 1997 yılında kamu tüzel kişiliğine kavuşarak yükseköğrenim faaliyeti veren Doğuş Üniversitesi iletişim bilgileri telefon numarası eğitim faaliyetleri ile ilgili olarak sizlere gerekli açıklamalar yapacağız. Yükseköğrenimin, ortaöğretim kurumlarında eğitim gören öğrenciler tarafından oldukça titiz bir araştırma ile incelendiğini biliyoruz. Bu amaçla Oldukça hızlı ve akademik gelişme gösteren Doğuş Üniversitesi yedi doktora programı, 17 yüksek lisans, 8 ön lisans programı ise 27 lisans programı ve 5 fakülte ile geleceğe yön vermeye çalışmaktadır.

Doğuş Üniversitesi Telefonu

2001 yılında başlatılan yaşam boyu eğitim felsefesi ile Sürekli Eğitim Merkezi kurularak eğitime destek olma çalışmalar devam etmektedir. Doğuş Üniversitesi Çağrı Merkezi telefon numarası kaç 444 79 97 numaralı Doğuş Üniversitesi telefon numarası aranarak öğrenci işleri ile ilgili akademik çalışmalarla ilgili Doğuş Üniversitesi’nin Yerleşkesi, Kütüphanesi bilgi işlemi yeme-içme öğrenci çalışma alanları, Kariyer planlama, spor kültür-sanat sağlık psikoloji eğitimi gibi aklımıza gelen her türlü konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Doğuş Üniversitesi öğrencilerin entellektüel birikim sahibi olmaları için ve yüksek donanımlı bireyler olarak yetişmesi dünyada ve yurtta yaşanan bütün gelişmeleri inceleyerek analiz edebilen her türlü sorunlar karşısında çözüm üretebilen birlikte yaşadığı topluma karşı sorumluluk sahibi duyarlı ahlaki değerlere önem veren özgüveni gelişmiş bireyler olarak eğitim alması için faaliyet yürütmektedir.Doğuş Üniversitesi

Doğuş Üniversitesi

Doğuş felsefesinde gelecek gençlere eğitim yoluyla aktarılabilir. Bu sebeple üniversite adına yakışır bir şekilde geleceğin aydınlık beyinli nesillerini yetiştirmek amacıyla faaliyetlerini yoğun bir şekilde devam etmektedir.

Doğuş Üniversitesi telefon numarası kaç

Doğuş Üniversitesi taban puanları, öğrenim ücretleri, barınma, yeme içme, ulaşım gibi aklınıza gelen bütün konularda sizlere destek sağlayabilir bunun Doğuş Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası 444 79 97 çevirmek yeterlidir. Sizlere gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Doğuş Üniversitesi Çağrı Merkezi bütün operatörlerden ve hiçbir kod kullanılmadan 444 79 97 olarak aranabilir sonrasında sürekli eğitim merkezi için dahili 11 28

Psikoloji Eğitim Merkezi için 13 37

İngilizce hazırlık bölümü 13 04

öğrenci dekanlığı 12 12 ya da 12 10

öğrenci işleri 13 65 13 66 14 10

idari işler 19 80 14 50

mali işler 11 95 11 96 14 75 14 74

Doğuş Üniversitesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Türkiye’nin önemli vakıf üniversiteleri arasında yer alan geleceğin kariyersahibi gençlerini yetiştirmek amacıyla yükseköğrenim faaliyeti yürüten Doğuş Üniversitesi ile ilgili düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Merkez Sigorta İletişim Bilgileri başlıklı makalemizde Merkez Sigorta İletişim, Merkez sigorta insan kaynakları ve Merkez Sigorta telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 583 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. […] Eğitim Kurumu ile ilgili bilgi almak amacıyla ihtiyacımız olduğu durumda Bingöl Üniversitesi direk bağlanma telefon numarası olan 0426 216 0012 numaralı telefon alınabilir. Ayrıca dahili olarak sonu 13 14 15 numaralı telefonlar da sizlere hizmet vermektedir. […]

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status