Diyarbakır Memorial Hastanesi iletişim telefon numarasıHasta memnuniyeti odaklı olarak uzman doktor kadrosu ile hizmet veren Diyarbakır Memorial Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası çalışmaları doktorları hizmetleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz.

Türkiye’de Memorial grubunun önemli sağlık hizmetlerinden birisi Diyarbakır ilimizde de devam etmektedir. Güneydoğu Anadolu bölgesinde önemli bir sağlık kuruluşu ile bölge insanına hizmet verilmektedir. Güçlü, saygın akademik hekim kadrosuyla insanlara sağlık hizmeti veren Diyarbakır Memorial Hastanesi iletişim tel no 444 7 888 olarak hizmet vermektedir. İhtiyacınız olduğu zaman en modern sağlık tekniklerinin uygulandığı hastane ile iletişime geçebilirsiniz randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Memorial Hastanesi 141 yatak kapasitesine sahiptir. Yoğun bakım bölümünde 15 yatak bulunmaktadır. Koroner yoğun bakımda 6 yatak bulunmaktadır. Hastanenin 6 tane ameliyathanesi hastaların bütün ihtiyaçları gidermek için Modern Tıp teknolojisi uygulanmaktadır. Engelli hastalar için özel odalar bulunmaktadır. Ayrıca yüksek kalitede hizmet almak isteyenlere Suit odalarda yer almaktadır.

Ülkemizde uluslararası sağlık standardında hastaneleri Türkiye’nin farklı bölgelerinde sürekli olarak hizmete açan Memorial sağlık grubu Türkiye’nin yüz akıdır.Diyarbakır Memorial Hastanesi iletişim tel no

Diyarbakır’da hizmete açılan bu hastanede de her türlü sağlık sorunlarına çözüm üretilmektedir. Dünyanın farklı ülkelerinden hasta kabul edilmektedir. Diyarbakır Memorial Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası 7 gün 24 saat hastalarımıza hizmet vermektedir. Her türlü sorununuza çözüm bulabileceğiniz bölümleri, birimleri, doktorları ve insan kaynakları iletişim kurabilirsiniz. Online randevu sisteminde faydalanarak işlemlerinizin hızlanmasına katkı sağlayabilirsiniz. SGK ile yapılan anlaşma kapsamında vatandaşlara hizmet vermektedir. Sadece Diyarbakır değil, bölgenin bütün illerinden hastalara sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Surp Agop Hastanesi İletişim Tel No başlıklı makalemizde Surp Agop Hastanesi çağrı merkezi telefon numarası, Surp Agop Hastanesi Nerede? ve Surp Agop Özel Hastanesi telefon numarası hakkında bilgiler verilmektedir.Bu yazı 201 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

Facebook’ta bizi bulun

DMCA.com Protection Status